Головна » Статті » Вибір місця проведення весільного застілля

Будь-ласка, при дзвінку рекламодавцям, повідомте що ви знайшли інформацію на сайті http://vesillya.uz.ua
При цьому Ви можете розраховувати на знижку на замовлений товар чи послугу!!!
Вибір місця проведення весільного застілля
Вибір місця проведення весільного застілля


Весілля – це, напевно, одна з найбільш значних подій в будь-якій сім’ї. В такий день не хочеться думати про столи та стільці, приготування їжі та про немитий посуд. Саме через це багато хто вирішує відмітити це свято в кафе або ресторані.

Відправляючись робити замовлення, потрібно знати: день та час проведення весілля; кількість гостей та їх склад; суму, яку ви можете на це витратити; чи збираєтесь ви окремо купувати спиртні напої або щось інше.

Потурбуватись про місце проведення святкового застілля краще за 3-4 місяці, особливо в найбільш «весільний» час – на початку літа й осені. Виходячи з кількості гостей, легко зрозуміти, який зал вам підійде. Адміністратор завжди підкаже як зручніше розкласти столи в тому чи іншому випадку (найчастіше вони ставляться в формі букви «П» або «Т»).

Сума витрат на святковий банкет складається з вартості страв вибраного вами меню та напоїв. Зараз практично ніде не береться окрема плата за оренду зали. Єдина умова – мінімальна кількість гостей або сума замовлення, які кожна установа ставить по своєму.
Головне при організації застілля – це вибір меню. Не варто покладатися в цьому на свої власні сили, краще прислухатися до рекомендацій професіоналів. Меню потрібно скласти таким чином, щоб, по-перше, стіл був естетично гарним, а по-друге, щоб гості розійшлись задоволеними, ситими та не переївшими. Як правило, на весіллі їдять перші 10 хвилин, а потім більше випивають :). Тому меню краще включити декілька видів закусок.
На гаряче краще замовити більш легкі страви – птицю чи рибу. В меню багатьох ресторанів є багатопорційні страви, це найбільш зручний, економний та естетичний варіант.
Як правило, спиртні напої в ресторані коштують занадто дорого, тому й багато хто прагне привозити їх самому, але це має бути узгоджено з адміністрацією закладу. Та практика показує, що найбільш часто приходиться докуповувати необхідне в самому закладі. Буває важко розрахувати необхідну кількість випивки, адже це напряму залежить від складу гостей. Шампанське на весіллі п’ють в основному під час тостів (особливо першого), потім «йде в хід» горілка, коньяк та вино. Хоча з розрахунку на 10 чоловік за основу можна взяти наступне: 3-4 пляшки міцних напоїв(горілка, коньяк тощо), 1-2 пляшки шампанського, 2-3 пляшки вина. Це приблизні цифри, які можна скорегувати виходячи з списку запрошених.

Завершує застілля весільний торт, який замовляють індивідуально, «під себе».

Обираючи ресторан, варто звернути увагу на місце для танців та проведення конкурсів, наявність гардероба, туалету й місця для куріння. Більшість закладів вже самі готові взяти на себе турботи по оформленню зали, також можуть порекомендувати людей, які цим займаються професійно.

Варто також поцікавитись, яка кількість офіціантів буде обслуговувати ваше свято, найкращий варіант – 1 на кожні 8-10 чоловік.

Якщо все правильно виконати, продумати й оговорити всі деталі з адміністрацією закладу то всю роботу виконуватиме обслуговуючий персонал. Тільки тоді ви зможете дозволити собі насолоджуватися святом, не турбуючись за зайві речі.

Щасти вам!
 
 (голосів: 2)
Коментарі (0)  Друк
 

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
Поздний вечер, муж и жена лежат в постели... Жена: -Милый, возьми меня! Муж: - Спи, я никуда не еду!

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100