Головна » Статті » Невістка й свекруха. Як уникнути конфліктів.

Будь-ласка, при дзвінку рекламодавцям, повідомте що ви знайшли інформацію на сайті http://vesillya.uz.ua
При цьому Ви можете розраховувати на знижку на замовлений товар чи послугу!!!
Невістка й свекруха. Як уникнути конфліктів.
Невістка й свекруха. Як уникнути конфліктів.

Вступ в шлюб веде до великих змін в вашому житті. Змінюється ваш соціальний статус, часто змінюється ваше місце проживання: ви переїздите до чоловіка. Подальше життя доведеться будувати, зважаючи на думку нових родичів і, в першу чергу, свекрухи.
Народна мудрість не додає оптимізму: «Дивне явище, коли між невісткою та свекрухою порозуміння».
Так, відносини свекрухи й невістки часто складаються дуже непрості. А які ж причини частих конфліктів?
Звісно, задавати питання «Хто винен?» - безкорисна справа. Винуватими бувають обидві сторони.

Причиною конфлікту може стати й банальна ревнивість. Свекруха дуже болісно відноситься до того, що більшу частину уваги її син тепер приділяє вам та проводить з вами весь вільний час. Тоді як їй може бракувати його любові й уваги.

Вихід простий – частіше кажіть їй про те, що вона виховала чудового сина, спілкуйтесь з нею, обговорюйте вирішення домашніх справ, просіть рекомендацій. Тоді мати чоловіка не буде відчувати себе забутою всіма й відстороненою на другий план.

Також одна з можливих причин – надмірна опіка свекрухою свого сина, котра невісткою може сприйматись як втручання в життя її сім’ї.
Можливе рішення – цікавтесь звичками вашого чоловіка, спробуйте навчитись у свекрухи готувати його улюблені страви. Ваша свекруха побачить, що ви проявляєте турботу її сину, й конфлікт, можливо, буде вичерпано.
Ви проживаєте з чоловіком в домі свекрухи. Тут проблем зазвичай буває багато. Найчастіша з них – проблема розподілу домашніх обов’язків.
Можливе рішення – спробуйте домовитись з мамою чоловіка про розподіл роботи по хазяйству. Дізнавшись у свекрухи про порядки, прийняті в їх домі, і мотивуючись ними при виконанні дорученої вам роботи, ви зможете позбавитись надокучливих рекомендацій та підказок з її сторони. Тільки з часом зможете привнести щось нове в життєвий розпорядок. Головне, все робити поступово, щоб не отримати рішуче відмовлення та не бути сприйнятою в якості «ненависного окупанта».
В відносинах між свекрухою та невісткою варто слідувати правилам:
Терпіння, терпіння і ще раз терпіння. Ви – чужі один одному люди, але у вас є декілька об’єднуючих обставин – це ваш чоловік та діти (якщо ще нема то майбутні). На основі любові до них можна побудувати прекрасні відносини. Свекруха як більш досвідчена й мудра жінка може дійсно багатому навчити свою невістку. А невістці не варто відокремлюватися від матері чоловіка, спробуйте вивчити її пристрасті й інтереси й зможете користуватись цим в своїх цілях. Чим більш ви зблизитесь, тим більш приємними стануть ваші відносини.
Не виносіть ваші проблеми на розгляд чоловіка (сина). Рішення може бути не в вашу користь, що лиш додасть конфліктності. Спробуйте вирішувати спірні питання між собою. Іноді для цього потрібно тільки вислухати протилежну сторону. Так як більшість конфліктів виникає тоді, коли опоненти просто не хочуть вислухати, а просто «додумують» за іншого й приписують їм щось, чого вони не робили.
Навчіться йти на поступки, шукайте рівновагу між самостійністю й коректністю. Однак не намагайтесь завжди бути краще, ніж ви є. Це справа втомлива й невдячна.
Пам’ятайте, «Нелюбима невістка й руки не так тримає», а «В золотої невістки свекруха завжди з глини»! І не забувайте – через деякий час ви теж можете стати для когось свекрухою.

Успіхів вам і благополуччя!
 
 (голосів: 4)
Коментарі (0)  Друк
 

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
Совет молодоженам: «Никогда не разворачивайте подарок сразу. Если развернете при гостях, то никому из присутствующих его уже не подаришь»!

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100