Головна » Статті » Слова подяки на весіллі

Будь-ласка, при дзвінку рекламодавцям, повідомте що ви знайшли інформацію на сайті http://vesillya.uz.ua
При цьому Ви можете розраховувати на знижку на замовлений товар чи послугу!!!
Слова подяки на весіллі
Слова подяки на весіллі

Слова подяки.

Рано чи пізно, але весілля як і будь яке свято завершується. І, перед тим як зазвучить мелодія останнього в цей вечір весільного танка, та молодята залишать залу, їм належить висловити слова подяки всім хто прийшов на це свято, хто брав участь в організації та проведенні його. Здавалося б, що складного віддячити рідним за їх увагу! Але весілля - свято емоціональне, і ваше вміння імпровізувати може не спрацювати в даний час.
Тому щоб цього не сталося, слід завчасно поміркувати, що треба буде сказати, а ще краще, - складіть план Вашої фінальної промови. Це дозволить не забути ні про кого, крім того, ознайомившись з написаним кілька разів, промова відіб’ється в Вашій пам’яті. Головне не ставитись до складеного тексту серйозно, або ж, забувши від хвилювання декілька слів, Ви ризикуєте зовсім розгубитися та загубити основну думку висловлювання, зокрема імена та по-батькові Ваших нових родичів. Нехай підготовлені фрази лишаються з’єднуючими ланками Вашої промови, а що додати Вам підкаже серце!
 
 (голосів: 3)
Коментарі (0)  Друк
 

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
- Я так рад! Моя дочь выходит замуж.- За кого? - За своего бывшего одноклассника. - Это хорошо. Такому пожилому мужчине давно пора остепениться.

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100