Головна » Статті » В селі Тийглаш на Ужгородщині відбувся V фестиваль тамадів

Будь-ласка, при дзвінку рекламодавцям, повідомте що ви знайшли інформацію на сайті http://vesillya.uz.ua
При цьому Ви можете розраховувати на знижку на замовлений товар чи послугу!!!
В селі Тийглаш на Ужгородщині відбувся V фестиваль тамадів
Учасників фестивалю привітала угорський консул Юдіта-Барбара Горват. В фестивалі взяли участьтамади з Закарпаття, Угорщини та Словаччини.

Фестиваль був започаткований тамадою з села Саловка Бейлою Бочкаї. Вперше і вдруге захід проводився у с. Саловка, вретє – у с. Часлівці, четвертий раз – у с. ВеликаДобронь.

Силами художніх колективів Тийгласького сільського будинку культури, а саме народним вокальним ансамблем угорської пісні „Ружа” (керівник Ф.Бернат), клубом любителів народної пісні „Чологань”, хореографічним ансамблем „Орхідея”, вокальним ансамблем „Маргаритки”, фольклорним ансамблем „Нітнікек” (керівник М.Ігнац), ансамблем народної музики „Цімбори” була поставлена вистава „Тийглашське весілля”.

Глядачі тепло приймали кожний колектив. Всі учасники фестивалю нагороджені грамотами за участь та одержали в подарунок диски з записами попередніх фестивалів. Також кожний був запрошений на весільний обід, який теж складений був згідно з меню відповідного села.
В селі Тийглаш на Ужгородщині відбувся V фестиваль тамадів
 
 (голосів: 0)
Коментарі (0)  Друк
 

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
Через месяц после свадьбы: - Да, это правда, что я обещал тебе золотые горы, когда мы поженимся. Но о стиральной машине и речи не было!

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100