Головна » Статті » Весільний торт

Будь-ласка, при дзвінку рекламодавцям, повідомте що ви знайшли інформацію на сайті http://vesillya.uz.ua
При цьому Ви можете розраховувати на знижку на замовлений товар чи послугу!!!
Весільний торт
Весільний торт
Незалежно від розмаху й пишності весілля його невід’ємним атрибутом є весільний торт. В давні часи це був фруктовий торт темного кольору, але тепер весільні торти здебільшого білого кольору. Їх зазвичай замовляють в кондитерській чи пекарні, хоча торт можна приготувати й вдома.
Те, що на весіллі обов’язково повинен бути присутнім торт, далеко не випадково. Весільний пиріг з далеких часів символізував винятковість, з ним було пов’язано чимало обрядів та звичаїв. Наприклад, в середньовічній Англії, гості приносили з собою пироги, складали їх на столі а наречені повинні були поцілуватись через гору пирогів. До речі, саме з цієї пори пішла традиція створювати торт багатоярусним.
В західних країнах прийнято розрізати торт нареченим удвох, це являється їх першим сімейним завданням.
Звісно, весільне меню різних країн дуже розмаїто, однак поняття, з якими асоціюється та чи інша страва, повсюди схожі – напевне тому, що будь де люди хочуть знайти щастя й отримати вірність в любові.
Розмір торта залежить від кількості гостей, кількості інших страв, обраної форми та виду. Так, як виготовленням весільних тортів зараз займаються багато кулінарій, то спеціалісти можуть задовольнити будь-які ваші побажання: зробити багатоярусний торт, прикрасити його квітами та фігурками, фруктами. Головна вимога – урочистий вигляд, який помітний здалеку та притягує погляди гостей, а також смакові властивості.


Весільний тортВесільний тортВесільний торт
 
 (голосів: 6)
Коментарі (0)  Друк
 

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
Поздний вечер, муж и жена лежат в постели... Жена: -Милый, возьми меня! Муж: - Спи, я никуда не еду!

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100