Головна » Гороскоп сумісності - Близнюки


Овен
            

Телець
            

Близнюки
            

Рак
            

Лев
            

Діва
            

Терези
            

Скорпіон
            

Стрілець
            

Козеріг
            

Водолій
            

Риби
            
 

БЛИЗНЮКИ (22 травня - 21 червня)


БЛИЗНЮКИ і ОВЕН
Між Овнами й Близнюками швидко народжуються почуття симпатії й взаєморозуміння. Нерідко любов приходить із першого погляду. І все-таки тривалий і щасливий шлюбний союз тут не гарантований. Головний винуватець цього - досить поверхневі почуття Близнюків і та обставина, що в них майже завжди все "двоїться", тобто існує в подвійному розмірі - друзі й подружки, робота й хобби, дома й квартири, а також і партнери по любові й шлюбу. Близнюки - це прекрасний і забавний коханий на короткий час
Дивно гарна згода між цими знаками існує тоді, коли їх поєднують загальні ідей і плани, спільні справи й мети. Овен як діловий партнер Близнюкам просто необхідний. Близнюки фонтануют ідеями й планами, з яких Овен вибере тільки самі життєздатні, потрібні й необхідні й, оминаючи всі "підводні камені", обходячи всі гострі кути, не визнаючи ніяких перешкод , перетворить їх в життя.

БЛИЗНЮКИ і ТЕЛЕЦЬ
Незважаючи на сильне почуттєве тяжіння, і багато спільного, цей шлюбний союз не є життєздатним, не придатний уже через те, що Близнюки, як правило, рідко бувають вдома, а Тельці страждають від приступів ревнощів і підозр. Вічні суперечки й сварки - постійні гості в цьому домі. Хоча в цьому подружнім житті Близнюки й виступають ініціаторами всіх любовних і еротико-сексуальних забав, надцікавих розмов і задушевних бесід, але як партнери вони чудові в ролі "лицаря на годину". Правда, деякі ідеї Близнюків у руках Тельців швидко приймають вигляд грошей або інших матеріальних цінностей, але, як правило, залишаються вони в тих же самих Тельців, і Близнюкам просто недоступні. Зрозуміло, останніх ця ситуація зовсім не влаштовує, особливо якщо вона носить тривалий характер і часто повторюється. Часте нерозуміння один одного приводить до розриву відносин і закінчується розлученням.

БЛИЗНЮКИ і БЛИЗНЮКИ
У цей брак обидва партнери приходять вже після безлічі любовних пригод і авантюр, після першого або другого розлучення. Тут, як правило, переважає тільки взаємна дружба, взаємне товариство, а те і просто розрахунок. Цей шлюбний союз багато астрологів називають "космічною помилкою". Правда, сам по собі він не позбавлений цікавості, кумедності - протікає без шуму, без крику, навіть без ревнощів, але і без зайвої радості. У кожного партнера є свій "дублер" по шлюбу і постелі із числа колишніх вірних друзів. Їхня недорога квартирка без зайвого затишку цілими днями пустує, та і вечорами теж, тому що рідко буває випадок, коли обоє виявляються вдома.

БЛИЗНЮКИ і РАК
Близнюки сильні своїм інтелектом, а Раки - своїми почуттями. У результаті - істотна різниця не тільки в поглядах, думках і переконаннях, але навіть різна реакція на ті самі подразники ззовні, з боку. Звідси і повна неузгодженість дій.
У цієї пари можливі інтереси друг до друга носять скоріше духовний характер, ніж фізичний, внаслідок чого можуть зав'язатися просто дружні відносини, але ніяк не інтимні. Крім того, цьому союзу сильно заважає не тільки обопільна інфантильність партнерів, але також їхня непостійність із вічною мінливістю настрою.
Замолоду обоє ретельно і ревно спрямовуються в таємничу далечінь на пошуки своїх чистих ідеалів. І тільки потім, після перших ударів і превратностей долі, після перших гірких любовних розчарувань Раки закриваються у своєму панцирі, а Близнюки починають свої знаменні гастролі по всьому білому світу.
Цей шлюбний союз нічого гарного Ракам не несе, крім суцільних безсонних ночей і моря сліз, одні тільки очікування і хвилювання, вічні гадання: чи прийде партнер додому або не прийде, чи поїде в чергове відрядження або ні, і чи повернеться з нього взагалі. Так, коли-небудь Близнюки вертаються, але це вже не життя, а одні муки і страждання, але про це варто було б подумати до весілля.

БЛИЗНЮКИ і ЛЕВ
У цього шлюбного союзу не тільки сильне тяжіння, але також і безліч спільних інтересів. Відразу ж після весілля з будинку зникає нудьга і відпадає необхідність у детективах, валідолі, валеріані і інших лікарських засобах.
У період залицяння Близнюки, осліплені пишністю і щедрістю Лева, а Левам імпонує легкість і рухливість, грайливість і веселість Близнюків. Правда, після медяного місяця, часто наступає деяке охолодження, що іноді доходить до кризи, приводом для якого є негативні риси характеру Близнюків, особливо - їхня нерішучість, що дратує Львів, поверхневі почуття, критичність і нескінченні запізнення.
Все це сильно зачіпає гордість Лева, хоча такі непорозуміння швидко влагоджуються завдяки вмінню і здатності Близнюків піти на компроміс, пристосуватися до кожної ситуації.
Леви повинні заздалегідь упокоритися з тим, що їхній партнер-Близнюк досить часто не буває вдома - він те на лекціях, то на зборах або нарадах, то в якійсь діловій поїздці.
Не секрет, що в Близнюків і пам'ять досить слабка, і совість не дуже-то чиста, а в сфері любові і шлюбу - нескінченні таємниці, секрети, зрозуміло, тільки хтивого характеру. Правда, ці обставини Львів не дуже бентежать, тому що їхня душа теж нерідко покрита "сонячними плямами". Через вічний протяг у голові і неуважності Близнюків у них у кишенях або в ящику письмового стола завжди найдуться сліди вчорашніх грішків. А також немає нічого страшного в тім, що Близнець повернеться додому завтра або післязавтра, або через тиждень-два, однаково він повернеться і повернеться обов'язково.
Кризи в цьому шлюбному союзі необов'язкові. Навіть навпаки, тут можливий чудовий союз інтелекту і сили, але за умови, що обидва партнери закриють очі на грішки іншого, а якщо і будуть поглядати, то тільки крізь пальці. З однієї сторони Лев повинен стримати свою надзвичайну гордість і не вимагати, щоб його дії негайно визнавали, схвалюючи їх голосними лементами і оплесками, щоб їм нескінченно дивувалися і захоплювалися, щоб його портрет у натуральну величину і у золотий рамі висів у робочому кабінеті поруч із портретом президента. Але з іншого боку Близнюк повинен бути іноді і більше поважним, зрідка варто і поклонитися своєму Львові, щоб не викликати в нього схованого горя і суму. Як один, так і інший повинні припинити заноситися зі своїм достоїнством і званням "носія світла і величі" і хоча б у дріб'язках уступати друг другові.
І ще Близнюки повинні пам'ятати, що їхні чоловіки зі знака Лева вимагають багато грошей - цілу королівську скарбницю, тому що вони люблять блиск і розкіш, модний гардероб і показуху перед усім навколишнім світом.

БЛИЗНЮКИ і ДІВА
Цей шлюбний союз складається із суміші життєвого еліксиру Дів і нервових билин Близнюків. Як Діви взагалі можуть опинитися в союзі із Близнюками, цими "різнобарвними, блискучими метеликами" - просто розуму незбагненно. Такий шлюбний союз є для Дів "важкою" долею.
У тім, що між ними можлива гарна і корисна дружба, прекрасне співробітництво, всім зрозуміло. Але укласти союз у вигляді шлюбу - значить піддавати себе ризику.
Діви - самі великі педанти, самі причепливі, нещадні, зубасті критики із усього Зодіаку. Їхнє вічне невдоволення, бурчання, холодність і тверезість зіштовхуються з рухливістю і нерішучістю, легкодумством і легковажністю Близнюків. Як не намагаються Діви перевиховати Близнюків, зробити з них надійних партнерів по шлюбу, всі їхні старання виявляються марними: якими Близнюки були до весілля, такими вони залишаться до самого розлучення.
Але є одна умова, за якої цей шлюб можливий - коли Близнюк робить цей крок із розрахунку, з матеріальних міркуваннях. Це він може зробити тільки свідомо, тому що такий союз примушує його "ставати на якір" на тривалий час, миритися з порядком і приписаннями Діви. А як же бути? У Близнюка просто немає виходу - або підкорятися і бути забезпеченим, або піти, залишаючись "голим соколом", хоча і вільним. Але найчастіше Близнюки все-таки мають таку розсудливість, уникають всіх можливих "гострих кутів" і стають "паіньками" на благо миру і спокою у власній домівці, на що Діви відповідають терпінням і розумністю.

БЛИЗНЮКИ і ТЕРЕЗИ
Шлюбний союз між ними часто закінчується розлученням і розставанням. Крім того, дуже часто трапляються фатальні розлуки різного характеру. У цьому союзі поєднується інтелект і почуття, а в спільному досвіді народжується вміння любити, лестити і мистецтво жити.
Близнюки щодня на срібному підносі приносять Терезам свої геніальні ідеї, а Терези вже заливають їх у форми. Кращим у цьому союзі є обопільне вміння спільно радіти, розважатися, веселитися і насолоджуватися, обоє люблять вечірки і компанії, жарти, гумор і сатиру, світ мистецтв.
Обидва партнери не терплять перебувати на самоті, що є їхнім лютим ворогом, і від якого намагаються позбутися по можливості рано і швидко - одруженням або заміжжям.
Терези багато працюють, але щоб утримати таку "райську пташку", як Близнюк, удержати у своїй клітці, потрібні великі витрати. Крім того, щоб не дуже розсердити свого хазяїна або господарку, кожен Близнюк повинен добре вивчити всі відмітні риси партнера. По-перше, Терези дуже намагаються всім сподобатися. Маючи вроджену красу і гарний смак у всьому, вони чудово вміють і витрачати гроші, про що Близнюк повинен постійно пам'ятати. По-друге, Терези люблять і бажають, щоб їх визнавали і щоб їх вічно хвалили і лестили їм. Якщо все це буде свято дотримано, те даний шлюбний союз буде тривати навіть кілька років підряд, а те і більше.

БЛИЗНЮКИ і СКОРПІОН
Тут часто бувають розлучення, фатальні розлуки і вдівство. Цю пару може об'єднати тільки спільність інтересів і ділове співробітництво, співавторство.
Між цими партнерами може існувати як фізична, так і духовна гармонія, але їхній шлюбний союз завжди буде проблематичним.
Їхнє спільне життя завжди будуть затьмарюватися з боку Близнеця - його невловима вдача, нескінченні подружки і вічні скитания по білому світу, а з боку Скорпіона - його сильний і власницький характер, хворобливі ревнощі і вічні підозри, постійні суперечки і сварки, з'ясування відносин, скандали, що доводять до розлучення. Скорпіон - це імператор- самодержець, а Близнюк - тільки його васал і підлеглий, але якщо він хоче жити у злагоді й достатку - він повинен підкоритися, тому що іншого виходу тут немає, у противному випадку можливо тільки розставання.

БЛИЗНЮКИ і СТРІЛЕЦЬ
Цей шлюбний союз не відрізняється благополуччям, тому що ці знаки перебувають у гороскопі в опозиції (повні протилежності), і обидва партнери дивляться на життя кожний зі своєї дзвіниці, мають свою точку зору. Хоча це якоюсь мірою і збагачує їхні духовні запити, підвищує їхній рівень, однаково, крім розбратів і розладу цей шлюб принести нічого не може.
Те, що обидва прагнуть до всякого роду змін, зламів і перестановок, тяжіють до всього нового, незвіданого, невипробуваного, що обидва безупинно міняють свої погляди і переконання, думки і світогляд, як і вічне щиросердечне занепокоєння, розхитують нервову систему і психіку і тільки збільшують і ускладнюють проблему даного шлюбного союзу. Правда, нудьзі тут прижитися ніде і ніколи, тому що вона негайно виривається з коріннями. І все-таки приходить день, коли ці два метеори як злетілися, так і розлітаються, щоб більше ніколи не зустрічатися на життєвому шляху.

БЛИЗНЮКИ і КОЗЕРІГ
Тут взаєморозуміння і взаємини можливі тільки в дружбі і діловому співробітництві. Тривалий шлюбний союз між Близнюками і Козерогами дуже і дуже проблематичний.

БЛИЗНЮКИ і ВОДОЛІЙ
Між ними можлива не тільки дружба і співробітництво, але і досить примітний і забавний шлюбний союз - з оригінальними ідеями, витівками і планами, зі знанням секретів мистецтва любові і сексу. Цей шлюб буває живим, жвавим, але досить і досить незабезпеченим, тому що матеріальна сторона слабка як в одного, так і в іншого партнера. Вони не женуться за званнями і титулами, начисто відкидаючи накопичуваний і міщанський образ життя.
Здається, що вони спеціально створені друг для друга. Часто тут любов виникає з першого погляду, і отут немає нічого дивного, обидва готові пурхати, немов два метелики, воркотати, як горлинки, особливо під покривом місячних ночей, які скінчуються забавами інтимного характеру. Обидва партнери люблять волю почуттів і незалежність думок. Їхнє кредо: "однакові права у всім!".
Досить жагучий у сфері любові Водолій, проте, не поспішає до офіційного шлюбу і оформлює його законним образом тільки при необхідності. Для цього Близнецю доводиться ретельно потрудитися, пускаючи в хід красномовство, визнання в любові і аналогії з біблійними текстами, і чисто психологічні бесіди, а просто так Близнюк не змусить свого Водолія переступити поріг палацу одружень. А попереду нелегка праця - переконати Водолія узятися за діло, щоб відволікти його від бажання любуватися повітряними замками.
Якщо Близнюк зуміє зробити так, щоб Водолій не відчув насильства, примуса, якщо в нього буде відчуття добровільності, що все відбувається з власної ініціативи, отоді життя в цих партнерів налагодиться.
У цьому шлюбному союзі нудьга немислима. Міркування Близнюка Водолій переносить спокійно, стоїчно, іноді навіть підтакуючи. Але дещо "намотує на вус". Якщо Близнюки були б ще тактовніші і акуратніші, шлюб був би досить вдалим.

БЛИЗНЮКИ і РИБИ
Цей шлюбний союз неміцний і недовговічний. Гармонія тут неможлива з багатьох причин. Насамперед , це - різний темперамент. У Риб переважає чутливість і чуттєвість, у Близнюків - легкодумство і легковажність. Багата фантазія і яскрава, жива уява, як і надмірна сприйнятливість і вразливість у Риб часто викликають у Близнюків "бурю в склянці води". Рибам потрібні затишок і спокій, задоволення і насолода, надійне і упевнене життя, гармонія у власному будинку. Рибам з їхньою щиросердечною теплотою далека прохолодна атмосфера інтелекту Близнюків. І якщо для Близнюка цей шлюб - лише чергова розвага, то для Риби він - тільки хвилювання, муки і страждання.
Навіть якщо спочатку все йде, як не можна краще, то згодом картина змінюється. Коли Близнюк досить уже вивчив і розібрав "по кісточках" свого партнера, інтерес його починає слабшати аж до повного зникнення.
Якщо з якихось причин вони залишаються разом, то досить часто третім у цьому шлюбі стає алкоголь. А кінцевий результат у цьому випадку коментарів не вимагає.    
   
  Друк
   

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
- А теперь, позвольте запечатлеть счастливую пару,говорит фотограф, - невесту и ее маму!

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100