Головна » Гороскоп сумісності - Діва


Овен
            

Телець
            

Близнюки
            

Рак
            

Лев
            

Діва
            

Терези
            

Скорпіон
            

Стрілець
            

Козеріг
            

Водолій
            

Риби
            
 

ДІВА (24 серпня - 23 вересня)


ДІВА й ОВЕН
Цей шлюбний союз завжди буде проблематичним. З холодною й розважливою Дівою навіть дружба буде нестійка. Зате тут може існувати ідеальне ділове співробітництво або співавторство

ДІВА й ТЕЛЕЦЬ
Цей шлюбний союз удалий і сприятливий і для Тельця, і для Діви. Якщо між ними й не буде божевільної любові, то, у крайньому випадку, глибока симпатія й прихильність друг до друга можуть зберегтися до кінця життя.
В основному, обох примиряють і поєднують реалістичні погляди на життя й здорова практичність, що є міцним фундаментом їх гармонічного подружнього життя. У цьому союзі інфляція й банкрутство зовсім виключене.
Діви своїх Тельців почитають і цінують, а останні такому відношенню тільки раді, і зі своєї сторони намагаються віддячити своєю любов'ю й почуттями, своєю турботою й поводженням. Вони мають стільки спільного, що є чим-то на кшталт дублерів, багато в чому безпомилково доповнюючи один одного. У цей союз Телець приносить своє гаряче серце й почуття, а Діва - тверезу голову, практицизм, розсудливість. Обоє гарно уживаються й миролюбні, в обох гостре чуття й смак до всіх господарських і фінансових питань. Обом це приносить щиросердечну гармонію й радість у спільному житті, надає впевненість у майбутньому, піднімає дух і настрій.

ДІВА й БЛИЗНЮКИ
Цей шлюбний союз складається із суміші життєвого еліксиру Дів і нервових билин Близнюків. Як Діви взагалі можуть опинитися в союзі із Близнюками, цими "різнобарвними, блискучими метеликами" - просто розуму незбагненно. Такий шлюбний союз є для Дів "важкою" долею.
У тім, що між ними можлива гарна і корисна дружба, прекрасне співробітництво, всім зрозуміло. Але укласти союз у вигляді шлюбу - значить піддавати себе ризику.
Діви - самі великі педанти, самі причепливі, нещадні, зубасті критики із усього Зодіаку. Їхнє вічне невдоволення, бурчання, холодність і тверезість зіштовхуються з рухливістю і нерішучістю, легкодумством і легковажністю Близнюків. Як не намагаються Діви перевиховати Близнюків, зробити з них надійних партнерів по шлюбу, всі їхні старання виявляються марними: якими Близнюки були до весілля, такими вони залишаться до самого розлучення.
Але є одна умова, за якої цей шлюб можливий - коли Близнюк робить цей крок із розрахунку, з матеріальних міркуваннях. Це він може зробити тільки свідомо, тому що такий союз примушує його "ставати на якір" на тривалий час, миритися з порядком і приписаннями Діви. А як же бути? У Близнюка просто немає виходу - або підкорятися і бути забезпеченим, або піти, залишаючись "голим соколом", хоча і вільним. Але найчастіше Близнюки все-таки мають таку розсудливість, уникають всіх можливих "гострих кутів" і стають "паіньками" на благо миру і спокою у власній домівці, на що Діви відповідають терпінням і розумністю.

ДІВА й РАК
Рак воліє жити обережно й обачно, припасати дещо на "чорний день" через страх перед тим, що його чекає, і побоювання незабезпеченого майбутнього. Ця обережність і приваблює Діву, саме на цьому й зароджуються між партнерами взаєморозуміння й думки про шлюбний союз. І все-таки Рак повинен знати, що за власну безпеку й упевненість у майбутньому йому доведеться дорого заплатити: він повинен віддати своїй Діві не тільки серце й гаманець, але й душу "з усіма потрухами". І все-таки гра коштує свіч.
Діва - це вроджений ощадний банк, з одного боку - буркун, придира й критик, а з іншого боку - учений і бухгалтер. Діву завжди цікавить, що робиться не тільки у будинку, за околицею й на вулиці, але й в усьому світі. І все вона бажає знати дотошно, до дріб'язків. У неї все запрограмовано й заплановано й на цю п'ятирічку, і на все життя.
Діва переслідує свою мету як ніхто інший. Ніяких відхилень, ніяких "стрибків убік". Її рідко можна вивести із себе. Ще задовго до одруження вона серйозно обміркує цей крок, сто разів все порівняє й перевірить і тільки після цього скаже останнє слово. Для Дів цей крок дійсно самий відповідальний і важкий в житті.
Відразу ж скажемо, що Рак для Діви - щаслива знахідка. У них багато спільного й мало розбіжностей. І Раку корисний цей союз після того, як він покуролесил замолоду, насолодився і волею, і незалежністю, любовними авантюрами й еротичними забавами. Після того, як його човник не раз тонув, натрапивши на рифи, Рак усвідомлює перевагу спокійних вод у тихій сімейній гавані. А якщо й Діва випробувала гіркоту невдач, вона відразу ж відчує прийнятність шлюбного союзу з Раком.
Правда, у цьому тандемі ніжне любовне белькотання не в честі, тому що тут царюють ділові розмови, реальні думки й плани, практична діяльність на користь справи. Зате обидва партнера мають забезпечені й духовні потреби, й матеріальні блага, і обидва задоволені.
У цьому союзі зустрічаються тверезий інтелект Діви з гарячим серцем і жагучими почуттями Рака, холодний раціоналізм, гола реалістичність Діви з необмеженою фантазією і яскравою, живою уявою Рака. І якщо Діва задовольнить свого Рака в сфері любові й сексу, той збереже їй вірність і відданість до кінця життя.

ДІВА й ЛЕВ
Тут можлива тільки дружба й ділове співробітництво. Занадто велика різниця в темпераментах, характерах, звичках партнерів робить цей шлюб досить проблематичним. Леви не можуть перенести педантизму Дів, їхню нещадну критику, а Діви - безалаберности Львів. Левам отруюють існування постійні отрутні уколи буркотливих і причепливих Дів, їхня дріб'язковість, холодність, навмисне кокетство. А Дів просто вбивають незліченні подружки й дружки Львів, нескінченні нічні гулянки. Тут діловий союз може принести навіть процвітання, а шлюбний - гіркоту й розчарування.

ДІВА й ДІВА
У цьому союзі, як не дивно, рідко буває розуміння, хоча зрада або розлучення тут повністю виключені. Це два фехтувальники, що намагаються завдати удару, але тільки словами. В обох партнерів чудовий педагогічний талант, от вони й учать один одного до кінця життя. Спочатку - критика, а потім - ради лунають одна за іншою з обох боків. Але зате ця пара немов створена для спільних справ і загального банківського рахунку. Вони швидко піднімаються соціальними щаблями, надійно зміцнюють своє матеріальне становище. Любов, як і справи, розписана за статтями і параграфами, які ніколи не порушуються й дотримуються з обох сторін.

ДІВА й ТЕРЕЗИ
Цей шлюбний союз приречений на невдачу. Він розпадається в основному через критику Діви на адресу свого партнера. Немаловажну роль у цьому грає й сильний егоїзм обох. Найкращий варіант цього союзу - співробітництво, співавторство, ділове партнерство, але тільки в таких сферах й областях, де обидві сторони зацікавлені однаково.

ДІВА й СКОРПІОН
У цьому шлюбному союзі завжди багато суперечок і сварок, незгоди й протиріч. Хоча й говорять, що Скорпіон - це однократний подарунок долі, але благополучним їхній тандем буває тільки в тому випадку, коли між обома партнерами існує хоча б взаєморозуміння, або коли один підкоряється іншому беззаперечно.
Як відомо, Скорпіони являють собою два зовсім різних типи: один - сильний і міцний, самовпевнений представник світського способу життя, що не піддається ніякому впливу ззовні. Інший тип - людина хитра й лукава, повна таємничості, дійсний дипломат, що не проявляє своє щире "Я", що не розстається ніде зі звичною маскою. Кажуть, що обидва типи Скорпіонів без найменших зусиль упораються з будь-яким представником Зодіаку. Так це або не так, але в Дів про всякий випадок є свої заощадження, тому що вони не дуже-то впевнені у своєму партнері.
Як би там не було, але дружба між Дівами й Скорпіонами просто чудова, а в області співробітництва, співавторства мало хто може з ними суперничати. Тут тверезий і холодний розум Діви, з'єднаний з колосальною силою й енергією Скорпіонів, прекрасно реалізує загальні ідеї, плани й задуми, забезпечуючи матеріальний успіх. Тільки в області інтиму Скорпіону завжди здається, що Діва - не більше й не менше, ніж просто "байдужа колода".

ДІВА й СТРІЛЕЦЬ
Незважаючи на велике фізичне тяжіння, цей шлюбний союз досить проблематичний. Тут позначається й розходження в темпераменті, і в поглядах на життя. До відомої своєрідності й ретельно розпланованого розпорядку життя Діви бідному Стрільцеві звикнути зовсім не просто. Його втримує від розриву тільки одна принада - це ощадна книжка або великий банківський рахунок Діви. Але вся бідао у тому, що дотягтися до них у бідного Стрільця немає ніякої можливості. Стрілець починає замислюватися, згадуючи про колишні вільні часи й мріючи про привабливі простори там - за обрієм. Його дратують щовечірні лекції Діви про користь праці, про перспективи й реальні можливості, про борг і відповідальність.
І Стрілець ніяк не може второпати і зрозуміти, чому навіть любов повинна бути скована й загнана в "табір строгого режиму із прогулянками тільки за розкладом". І розуміючи нежиттєвість такого шлюбу, Стрілець "піднімає вітрила" і зникає в невідомих далечінях.
Правда, цей промах Діва буде пам'ятати все життя, але чи допоможе їй це?

ДІВА й КОЗЕРІГ
Цей шлюбний союз не знає ні прикростей, ні розчарувань, ні розлучень. Навіть більше - він ніколи не дає ані найменших тріщин. Він є й тривалим, і щасливим. У партнерів не тільки сильне фізичне тяжіння, вони почувають один у одному родинну душу, їм здається, що вони - половинки одного цілого, що народжені друга для друга.
Зрозуміло, і тут не кожен день буває райдужним, трапляються й заливні дощі, і заморозки. Уже незабаром після весілля й медяного місяця цей союз впливає в тихе русло, де головне місце займає самовіддана праця обох партнерів і турбота про майбутнє. Тут страсті розжарюються повільно, спалахують і вгасають, не турбуючи ні одного, ні іншого. У цієї пари інтелект панує над почуттями. Тут практичний реалізм дуже вагомий. Цей шлюб - не туристичний похід, не розважальна прогулянка в рожеву далечінь. Уже із самого початку в них існує загальна мета, розробляється план соціального підйому, зміцнення матеріальної бази й забезпечення старості.

ДІВА й ВОДОЛІЙ
Незважаючи на можливість фізичного тяжіння, цей шлюбний союз неблагополучний і приречений на розставання. Тут навіть рідкими буваю ділові зв'язки, вуж не говорячи про яку-небудь дружбу.

ДІВА й РИБИ
Цей шлюб - "ні риба, ні м'ясо". Між партнерами може існувати симпатія, але відсутнє фізичне тяжіння. Левину долю користі в цьому шлюбі отримують тільки Риби, тому що їх забезпечують матеріально, підтримують морально. Тут Риби врятовані від самого для них страшного - від страху перед невідомістю й бідністю. Риби чекають від цього шлюбу тільки допомоги, більше нічого. Те, що вони здатні дати своєму партнерові зі знака Діви - ніжність і поступливість, любов й інтимні забави, чарівні "повітряні замки" й яскраві барвисті "мильні бульки", - Дівам просто не потрібно. Вони використовують своїх "золотих рибин" у більш практичних цілях - як домашніх господарок, секретарів. Для них Риби - матері й батьки їхніх дітей і тільки іноді - дружини.
Якщо в Риб немає іншого виходу, вони пристосовуються до такого способу життя - вони заспокоюються. Досить часто Дівам вдається їх навіть перевиховати, залучаючи їх до реального життя й практичних навичок.
Якщо все-таки Рибам цей спосіб життя не подобається, як це іноді й трапляється, то вони запросто "вистрибують" зі свого "акваріума" і спливають в інші води в пошуках нового щастя.    
   
  Друк
   

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
К родителям невесты пришли родители жениха. - Ваша дочь умеет что-нибудь делать? - спрашивают. - Ой, не говорите! - отвечают родители невесты и в свою очередь задают вопрос: - А ваш сын? - Ой, и не спрашивайте!

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100