Головна » Гороскоп сумісності - Козеріг


Овен
            

Телець
            

Близнюки
            

Рак
            

Лев
            

Діва
            

Терези
            

Скорпіон
            

Стрілець
            

Козеріг
            

Водолій
            

Риби
            
 

КОЗEРІГ (22 грудня - 20 січня)


КОЗЕРІГ й ОВЕН
Темперамент, риси характеру й ритм життя в обох партнерів настільки різні, що союз між ними існує в досить рідких випадках. Від жінок-Овнов кожен більш-менш солідний Козеріг захищається, як тільки може. Жінки-Овни, як правило, не дуже-те обтяжують себе зв'язками тільки з одним партнером, особливо замолоду. А конфліктів і розставання вони не бояться. Нехай будь-який Козеріг дякує свого Овна за те, що одержав у подарунок цілий "мішок пороху життя", виганяючи з його душі пагубну меланхолію й песимізм
Якщо Козеріг будує своє життя не поспішаючи й планомірно, те в Овна процес цей проходить бурхливо, хаотично, стрімко, із громом і блискавкою. У результаті Овен є для Козерога кометою, що швидко пролітає повз нього, миттю спалахнула й зникла.

КОЗЕРІГ і ТЕЛЕЦЬ
Для меланхоличного серця Козерога Телець є справжньою знахідкою. В обох почуття мають постійний і тривалий характер. Як у любові, так і в шлюбі ця пара вірна й віддана один одному, що гарантує стабільний союз із більшим коефіцієнтом міцності. Між ними, як правило, не виникає любові з першого погляду, але зате з роками поглиблюється взаєморозуміння й згода, міцніє почуття прихильності.
Але й отут все-таки є одне "але". Тут як сама любов, так і шлюб повинні бути підкріплені грошима або іншими матеріальними благами.
Обидва партнери пронизані й насичені життєвою реальністю й практичністю. У цьому шлюбному союзі переважають завзятість і витримка, витривалість і наполегливість, обмірковування й планування, тобто всі властивості людини, які сприяють здійсненню життєвої мети. Відразу ж після весілля в них з'являються спільні інтереси і плани, які в майбутньому рухають їх уперед і нагору. А якщо Козеріг у цей союз приносить і свій будинок, то Телець його прикрашає в повному змісті цього слова, одночасно сполучаючи приємне з корисним. Розбіжності між ними настільки несуттєві, що загальному добру зовсім не заважають.

КОЗЕРІГ і БЛИЗНЮКИ
Тут взаєморозуміння і взаємини можливі тільки в дружбі і діловому співробітництві. Тривалий шлюбний союз між Близнюками і Козерогами дуже і дуже проблематичний.

КОЗЕРІГ і РАК
Незважаючи на те, що в даному союзі багато протиріч, що партнери живуть зовсім у різних мирах, головну роль призначено зіграти сильному фізичному тяжінню. Якщо воно буде сильним, то цей союз може протриматися досить довго. У противному випадку він буде просто нежиттєздатним.
Козеріг хоч і не вулкан, що викидає полум'яні почуття, але й не холодильник, начебто Діви. Його страсті під замком. Про любов він говорить зовсім спокійним тоном, начебто мова йде про господарські справи. Правда Козеріг любить більше взяти, чим дати, а працю й роботу він вважає кращою за кохання.
Для багатьох Раків прохолодний спокій Козерога подібно заморозкам для квітів. Але саме Рак може стати для Козерога щирим утішником душі. А для Козерога це дуже важливо, просто необхідно. Якщо Козеріг надійно забезпечить матеріальними благами свого партнера, Рак постарається догодити, захистити свого Козерога, віддячити його теплими почуттями, щирістю й ніжністю, вірністю й відданістю. Це настільки торкає Козерога, що він готовий навіть у складному випадку іти на компроміс. А за таких умов шлюбу є на чому триматися й навіть процвітати.

КОЗЕРІГ і ЛЕВ
Між ними міцний шлюбний союз - досить рідке явище. Швидше за все, тут можна говорити про дружбу, надійну й ґрунтовну, про ділове співробітництво - настільки ж надійне, але не про шлюб. Роз'єднують їхні великі протиріччя в темпераменті, характері й вдачі.

КОЗЕРІГ і ДІВА
Цей шлюбний союз не знає ні прикростей, ні розчарувань, ні розлучень. Навіть більше - він ніколи не дає ані найменших тріщин. Він є й тривалим, і щасливим. У партнерів не тільки сильне фізичне тяжіння, вони почувають один у одному родинну душу, їм здається, що вони - половинки одного цілого, що народжені друга для друга.
Зрозуміло, і тут не кожен день буває райдужним, трапляються й заливні дощі, і заморозки. Уже незабаром після весілля й медяного місяця цей союз впливає в тихе русло, де головне місце займає самовіддана праця обох партнерів і турбота про майбутнє. Тут страсті розжарюються повільно, спалахують і вгасають, не турбуючи ні одного, ні іншого. У цієї пари інтелект панує над почуттями. Тут практичний реалізм дуже вагомий. Цей шлюб - не туристичний похід, не розважальна прогулянка в рожеву далечінь. Уже із самого початку в них існує загальна мета, розробляється план соціального підйому, зміцнення матеріальної бази й забезпечення старості.

КОЗЕРІГ і ТЕРЕЗИ
Шлюбний союз між ними, як правило, неміцний і неблагополучний. Тут навіть товариські відносини - рідкість.
Утруднення звичайно бувають наслідком занадто великої різниці в темпераментах, рисах характеру й поглядах на життя. Це шлюб, у якому відсутні полум'яні клятви, ніжні пещення й незабутні місячні ночі. Більше життєздатний варіант цього союзу, якщо Терезам-жінкам уже далеко за сорок або п'ятдесят років, коли їх уже не хвилює еротико-сексуальна сторона життя, коли можливі спільні погляди, спрямовані на матеріальні блага й забезпечення.
У більшості випадків після овдовіння Терезів партнер зі знака Козерога здається їм просто ідеальним. Коли жінка-Терези бачить і почуває, що життя вже незабаром піде на захід, отоді вона вже рішуче тягне обраного Козерога за роги до ЗАГСу. А надалі в цьому союзі практичне і корисне буде співіснувати поруч із красотою, гарною кухнею й всіма можливими культурними заходами.

КОЗЕРІГ і СКОРПІОН
Цей шлюбний союз міцний і не дає підстав для занепокоєння. Але краще нехай це буде варіант, де він - Скорпіон, а вона - Козеріг. Правда, тут головну роль грає не сама любов, а сила товариства, так що цей тандем гарний і для дружніх відносин. Коли один партнер славиться своїм умінням боротися, а інший - своїм мистецтвом пручатися й давати відсіч, то разом вони сильні своєю цілеспрямованою діяльністю. Їх поєднує амбіційність, працьовитість і працездатність, взаєморозуміння й повага, спільність інтересів.
Якщо ж Козерогові вдасться піймати Скорпіона в шлюбні мережі, то він залишиться там до кінця життя. Вони швидко звикають друг до друга, починають облаштовувати спочатку будинок, потім дачу, а там уже подумають і про спільне підприємство.
Найбільше розходження між ними припадає на сексуальну сферу. Якщо Скорпіони тут палкі й жагучі, то Козероги - ледве теплі або навіть прохолодні. І це природно, тому що жоден "Дон-Жуан" або "Казанова" не народився під знаком Козерога. У цієї трагикомичної обставини є ряд переваг, тому що звичайно перемагає тверезий розрахунок і тверезий розум. Тому буде краще, якщо Скорпіон буде старшим за Козерога. А згодом стійкість любові Скорпіона і його сталість зігріють і почуття Козерога.

КОЗЕРІГ і СТРІЛЕЦЬ
Цей тандем буває більш вдалим у тих випадках, якщо між обома партнерами існує фізичне тяжіння і якщо Козеріг зуміє сексуально задовольнити Стрільця. У противному випадку, сімейне життя почне розпадатися й розладжуватися може не відразу, але неминуче.
Чоловік-Козеріг діє на свою партнерку заспокійливо, а Стрілець - у найкращому разі як кавовий сурогат перед сном.
Жінки-Козероги вірять своїм партнерам доти, поки все йде більш-менш гладко й солодко, і поки всі обіцянки збігаються з реальним ходом подій. А жінка-Стрілець витратить багато років і ще більше сил на те, щоб партнер по шлюбу навчився її цінувати й поважати.

КОЗЕРІГ і КОЗЕРІГ
Цей шлюбний союз часто є результатом першої й останньої любові. Вони, як правило, не знають ні гіркоти, ні розлучень. І це при досить слабкому тяжінні в інтимному плані. Своє срібне весілля вони часто святкують у власному будинку або на дачі. У них будинок - повна чаша, а плодів життєвої праці вистачить не тільки дітям, але й онукам, і правнукам.

КОЗЕРІГ і ВОДОЛІЙ
Цей союз сприятливий тільки для ділового співробітництва, співавторства, тому що навіть для дружби отут немає ніякого реального ґрунту. Козерогові просто не звикнути до оригінальності й екстравагантності Водолія, до його жартів-примовок, здоровому гумору й нестандартних поглядів.
Шлюб між цими партнерами практично нереальний. Чоловік-Водолій для жінки-Козерога, можна сказати, зайва розкіш. Він не придатний для спільного шлюбного життя, ніяких благ, одні лише турботи й турботи та головний біль. У цьому союзі жінка-Козеріг може зіграти тільки роль менеджера або спонсора.
Ще гірший варіант - чоловік-Козеріг і жінка-Водолій. В очах Козерога ці жінки швидко гублять свій авторитет, престиж і репутацію. Адже жінка-Водолій - це мир мистецтва, естради, кіно зі своїми законами, прагненням до вільного життя, бажанням блиснути, звичкою до гучних нічних гулянок. До того ж вона може зненацька покинути свого Козерога назавжди - без пояснення причини, без довгих розмов. І тоді шукай вітру в поле. У розлученні Козеріг страждає без найменшої провини, тому що душа його чиста, як у немовляти.

КОЗЕРІГ і РИБИ
Найкращий варіант шлюбного союзу може бути між чоловіком зі знака Риб і жінкою-Козерогом. У них не тільки сильне фізичне тяжіння, але й велика духовна й інтелектуальна подібність. У цьому шлюбі Козероги відіграють головну роль, будучи опорою сімейного благополуччя, вчасно кидаючи рятувальне коло своєму чоловікові. Вигода й користь отут обопільна. Чоловіка-Риби одержують надійне матеріальне забезпечення до старості й турботу, самі ж приносять у шлюбний союз щиросердечну теплоту, розуміння й ніжність. Вони навіть починають звикати до праці, забуваючи про свою лінь. Життя цієї пари поступово налагоджується.
Якщо цю пару становлять Козеріг і жінки-Риби, то "рибка" утримується не просто в скляному, а в бетонованому акваріумі. Так більш надійно, адже "рибки" дуже полюбляють ніжний обіг і любовно-інтимні ігри, а Козерогові все ніколи. Він трудиться, як віл, і йому миліше й звичніше було б замість любовного белькоту слухати розмови про господарство й справи. Але до всього можна звикнути, адже жінки-Риби мріють про багатих партнерів. Їм потрібний спокій і безпека, комфорт і впевненість у майбутньому, а Козеріг все це може надати.    
   
  Друк
   

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
Совет молодоженам: «Никогда не разворачивайте подарок сразу. Если развернете при гостях, то никому из присутствующих его уже не подаришь»!

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100