Головна » Гороскоп сумісності - Лев


Овен
            

Телець
            

Близнюки
            

Рак
            

Лев
            

Діва
            

Терези
            

Скорпіон
            

Стрілець
            

Козеріг
            

Водолій
            

Риби
            
 

ЛЕВ (24 липня - 23 серпня)


ЛЕВ й ОВЕН
Хоча тут багато спільного, як у темпераменті, так і характерах і вдачах обох, даний союз не може існувати без справжньої й глибокої любові. Леви зі своєю сміливістю й хоробрістю можуть переборювати самі складні перешкоди в житті й любові, але... тільки не в шлюбному союзі. Якщо в природі звірі тріпотять перед левом, то в шлюбі навіть сам Лев тріпотить перед Овном. В обох партнерів приблизно однакова палкість і пристрасність, але якщо в Овна його вулканічна діяльність має все-таки цільову циклічність, то Лев може димітися й удень і вночі без перерви. Це одна з найбільш істотних різниць між ними. Ще додамо, що сімейні засоби повинні перебувати в руках Овна, тому що Лев завжди буде їх по-царському тринькати ліворуч і праворуч. Цей шлюбний союз стане щасливим лише в тому випадку, якщо Лев буде відповідати всім вимогам Овна, як за зовнішніми, так і за щиросердечними якостями, якщо він буде безмовно підкорятися своєму Овенові, інакше розрив і розлад подружнього життя забезпечений

ЛЕВ і ТЕЛЕЦЬ
Незважаючи на фізичне притяжіння, надій на міцний союз мало. І головною причиною цього є те, що ніхто з них не здатний до підпорядкування. Це народжує постійні суперечки й сварки, погіршуючи взаємини.
Для ґрунтовного Тельця його партнер - власність, особистий інвентар, і Львові потрібно завчасно подумати про це й ретельно все зважити. Спільне в цьому тандемі те, що обоє люблять гроші, тільки Телець заробляє і збирає їх сам, а Лев воліє їх витрачати, і витрачати широко.
Цьому союзу часто загрожують сімейні сцени й спектаклі за сценаріями Лева, на які він є справжнім майстром, а Тельця ці сюжети можуть довести до гніву й люті, до "білої гарячки" з усіма сумними наслідками. Тому що Леви здатні втішати душі, яким не вистачає розуміння, і поза будинком, то ревнивому Тельцю цей шлюбний союз ніякого щастя не принесе.
Якщо Телець - сама обережність і ощадливість, справжній трудяга з однією лише метою мати свою власність і забезпечену старість, то Лев - це духовне барство, великодушність і шляхетність, щедрість і марнотратство. Якщо з роками всі страсті й палахкотіння начебто б втряслися й загасли, однаково, війна буде тривати, але в іншому напрямку. Тепер буде "війна визвольна", "війна за волю й незалежність", а "хрін не солодший за рідьку". Тому такого союзу варто уникати.

ЛЕВ і БЛИЗНЮКИ
У цього шлюбного союзу не тільки сильне тяжіння, але також і безліч спільних інтересів. Відразу ж після весілля з будинку зникає нудьга і відпадає необхідність у детективах, валідолі, валеріані і інших лікарських засобах.
У період залицяння Близнюки, осліплені пишністю і щедрістю Лева, а Левам імпонує легкість і рухливість, грайливість і веселість Близнюків. Правда, після медяного місяця, часто наступає деяке охолодження, що іноді доходить до кризи, приводом для якого є негативні риси характеру Близнюків, особливо - їхня нерішучість, що дратує Львів, поверхневі почуття, критичність і нескінченні запізнення.
Все це сильно зачіпає гордість Лева, хоча такі непорозуміння швидко влагоджуються завдяки вмінню і здатності Близнюків піти на компроміс, пристосуватися до кожної ситуації.
Леви повинні заздалегідь упокоритися з тим, що їхній партнер-Близнюк досить часто не буває вдома - він те на лекціях, то на зборах або нарадах, то в якійсь діловій поїздці.
Не секрет, що в Близнюків і пам'ять досить слабка, і совість не дуже-то чиста, а в сфері любові і шлюбу - нескінченні таємниці, секрети, зрозуміло, тільки хтивого характеру. Правда, ці обставини Львів не дуже бентежать, тому що їхня душа теж нерідко покрита "сонячними плямами". Через вічний протяг у голові і неуважності Близнюків у них у кишенях або в ящику письмового стола завжди найдуться сліди вчорашніх грішків. А також немає нічого страшного в тім, що Близнець повернеться додому завтра або післязавтра, або через тиждень-два, однаково він повернеться і повернеться обов'язково.
Кризи в цьому шлюбному союзі необов'язкові. Навіть навпаки, тут можливий чудовий союз інтелекту і сили, але за умови, що обидва партнери закриють очі на грішки іншого, а якщо і будуть поглядати, то тільки крізь пальці. З однієї сторони Лев повинен стримати свою надзвичайну гордість і не вимагати, щоб його дії негайно визнавали, схвалюючи їх голосними лементами і оплесками, щоб їм нескінченно дивувалися і захоплювалися, щоб його портрет у натуральну величину і у золотий рамі висів у робочому кабінеті поруч із портретом президента. Але з іншого боку Близнюк повинен бути іноді і більше поважним, зрідка варто і поклонитися своєму Львові, щоб не викликати в нього схованого горя і суму. Як один, так і інший повинні припинити заноситися зі своїм достоїнством і званням "носія світла і величі" і хоча б у дріб'язках уступати друг другові.
І ще Близнюки повинні пам'ятати, що їхні чоловіки зі знака Лева вимагають багато грошей - цілу королівську скарбницю, тому що вони люблять блиск і розкіш, модний гардероб і показуху перед усім навколишнім світом.

ЛЕВ і РАК
Як правило, тут можлива гарна дружба й співробітництво, але шлюбний союз рідко буває вдалим, а ще рідше - щасливим.
Погляди й думки цих партнерів занадто відрізняються й не збігаються. Часто мінливий настрій Раку сильно діє Львові на нерви. Щоб зберегти мир, Рак повинен навчитися замовкати, як тільки Лев "заричить", крім того, Раку треба постійно хвалити Лева й захоплюватися їм. Перед цим не встоїть жоден Лев, навіть самий дикий й грізний.
Ще до одруження Раку потрібно перевірити себе, щоб визначити, чи здатний він на такий спосіб життя, на такий "подвиг", що буде тривати роками й десятиріччами. Тільки за таких умов Лев буде милостиво піклуватися про Рака, доглядати за ним, як за дитиною, фінансувати й навіть любити. У противному випадку Раку не бачити ані любові, ані фінансів.

ЛЕВ і ЛЕВ
Шлюбний союз між Львом і Левицею завжди несприятливий. Тут можлива лише міцна дружба й плідне співробітництво, але не більше. Як правило, після бурхливого початку любовної епопеї наступає швидке охолодження.
Такого поняття, як рівноправність, у цьому союзі не існує, тому що "левиної частки" не вистачить на обох. І хоча обидва партнери мають багато спільного і у характері, і в інтересах, всі їхні кращі задатки, отримані від долі в подарунок, під дією життєвих труднощів будуть змінюватися на гірше. Отут уже не до щасливого шлюбу.

ЛЕВ і ДІВА
Тут можлива тільки дружба й ділове співробітництво. Занадто велика різниця в темпераментах, характерах, звичках партнерів робить цей шлюб досить проблематичним. Леви не можуть перенести педантизму Дів, їхню нещадну критику, а Діви - безалаберности Львів. Левам отруюють існування постійні отрутні уколи буркотливих і причепливих Дів, їхня дріб'язковість, холодність, навмисне кокетство. А Дів просто вбивають незліченні подружки й дружки Львів, нескінченні нічні гулянки. Тут діловий союз може принести навіть процвітання, а шлюбний - гіркоту й розчарування.

ЛЕВ і ТЕРЕЗИ
У цього шлюбного союзу по статистиці найнижчий відсоток розлучень. Інтерес друг до друга виникає з найпершої зустрічі. Напевно, тому їхнє спільне життя, як під час залицяння, так і після нього, повне радості й щастя, щиросердечної теплоти й розуміння. Партнери легко й швидко звикають один до іншого, закохуються й разом ідуть на підйом.
Якщо тільки Лев буде досить фінансувати й матеріально заохочувати свого партнера зі знака Терезів, то їхній будинок завжди буде місцем радості й любові.
У цьому шлюбному союзі Терези постійно повинні піклуватися про свою зовнішню красу й привабливість, не втрачати своє святкове обличчя. Вони повинні завжди виражати замилування й бажати свого Лева, спокушати його, застосовуючи всі відомі підсобні засоби.
Якщо Львові повезло, і він одержав славетне ім'я, високу нагороду або важливий титул, вдячність із боку громадськості, то Терези обов'язково поставлять його у відповідну позолочену рамку, будуть за ним доглядати й стежити за тим, щоб і Лев, і рамка перебували в ідеальному стані.
Правда Лева ще якийсь час будуть тривожити колишні шанувальниці й шанувальники Терезів, яким буде важко навіть після одруження обходитися без хвалебних гімнів й любовних домагань колишніх поклонників. Крім того, свого партнера зі знака Терезів Львові доведеться привчати до буденної, повсякденної праці - завдання не з легких, оскільки Терези, як правило, фізичної роботи, перенапруги бояться більше, ніж чорт ладану, будучи глибоко впевнені в тім, що створені тільки для радості й насолод, для задоволень, але не для роботи. Але Левам згодом все-таки вдається змінити ситуацію. Шлюбний союз знаходить "другий подих", подружнє життя налагоджується й приносить відповідні корисні плоди.

ЛЕВ і СКОРПІОН
У цього шлюбного союзу занадто похмурий тон. Можна сказати, що цей шлюб "замінований" уже із самого початку. Через значну відмінність обох партнерів, протиріч їхніх характерів цей союз не тільки сумнівний, але й приречений на загибель.
Що Леви люблять "грати з вогнем" навіть у сфері любові й шлюбу - це не секрет. Але вони вже заздалегідь повинні знати, що зі Скорпіонами жарти погані, це серйозні й навіть небезпечні люди, вони відразу ж прибігають до відвертого насильства: можуть Лева кинути в "клітку" або, у найгіршому разі, - кинути через забір або в помийну яму. Скорпіони - безжалісні завойовники, власники, які прибирають і привласнюють усе, що тільки можна. А свою власність вони будуть захищати від чужих зазіхань "до останнього патрона".
Потенціал напруги, заряд почуттів у цих партнерів великий, як у цілої електростанції. А якщо вони починають "іскрити", то Боже помилуй, тоді можна чекати й вибуху, і пожежі. Якщо Лев не дає собою управляти, що тоді говорити про Скорпіона? І, крім того, такого ще не було, щоб Скорпіон злякався "левиного рику". Навпаки, бувають випадки, коли Скорпіону доводиться захищати свого Льва від іншого хижака, а потім обмивати його рани й приводити до ладу його розпатлану гриву.

ЛЕВ і СТРІЛЕЦЬ
Тут спостерігається двоїста картина. Шлюбний союз між Стрільцями й жінками-Левами приречений на невдачу й провал. Уже незабаром після шлюбу Стрілець пускається в ризиковані пошуки нових любовних переживань. Левиці теж не квапляться почати строге життя замужньої дами. Все це порядком ускладнює спільне життя, що розпочалося.
Зовсім інша картина проглядається, коли в даному шлюбному союзі він є Левом, а вона - Стрільцем. Якщо Лев буде перебувати в тумані сумнівів, у вічних загадках і здогадах, то Стрільці в шлюб приходять вже з великим інтимним досвідом. Вони дуже вміло, і мистецьки подають інтим з кухні любові прямо на підносі. Подібність темпераментів і характерів обох є запорукою прекрасного союзу, у якому Лев рятує свою "Стрільчиху" від марних порівнянь одного партнера з іншим.

ЛЕВ і КОЗЕРІГ
Між ними міцний шлюбний союз - досить рідке явище. Швидше за все, тут можна говорити про дружбу, надійну й ґрунтовну, про ділове співробітництво - настільки ж надійне, але не про шлюб. Роз'єднують їхні великі протиріччя в темпераменті, характері й вдачі.

ЛЕВ і ВОДОЛІЙ
Між цими партнерами буває багато протиріч, але їх майже завжди можна перебороти. У цьому шлюбному союзі розлучення - рідкість. Під загальним дахом і загальною ковдрою в них безперервно виникають маленькі війни місцевого характеру, щоправда, без переможців і переможених. Сильне тілесне притяжіння згодом згладжує розходження в поглядах і думках, у переконаннях і світоглядах.
Водолії - прихильники вільної любові, вільних зв'язків. Вони ніколи не квапляться зі шлюбом. А якщо й вдається провести його через поріг ЗАГСу, то спочатку варто не міняти той спосіб життя, що був до одруження. Він буде звичний для Водолія й, до речі, не менш зручний для самого Лева.
Водолій - це самий неповторний, оригінальний тип із усього Зодіаку. Він не визнає ні титулів, ні звань. Його ідеал - воля й незалежність без насильства й примуса. І хоча від усього цього в Лева стає сторчма вовна, у глибині душі він розуміє, що якась частка істини тут є. А раз так, то потрібно іти на компроміс. Тим більше, що Водолія не переконаєш ні вагомими аргументами, ні фактами. Переконавшись у цьому, Лев погоджується на обопільне взаєморозуміння.

ЛЕВ і РИБИ
Шлюбний союз між ними, як правило, терпить повне фіаско й крах. Риби для Львів годяться тільки як любовні забави, як постільна приналежність, і те ненадовго. Леви відразу гублять до них інтерес. Позначається їхня несхожість як у темпераменті, так і в поглядах на життя, буквально у всьому.    
   
  Друк
   

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
— Чи змінився твій чоловік після весілля? — цікавиться приятелька у подруги, котра щойно вийшла заміж — Дуже! — зітхає та. — Раніше він говорив про серце, а тепер лише про шлунок.

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100