Головна » Гороскоп сумісності - Овен


Овен
            

Телець
            

Близнюки
            

Рак
            

Лев
            

Діва
            

Терези
            

Скорпіон
            

Стрілець
            

Козеріг
            

Водолій
            

Риби
            
 

ОВЕН (21 березня - 20 квітня)


ОВЕН і ОВЕН
Такі союзи бувають, хоча й не так вже й часто. Шлюбний союз між ними - не що інше, як вулкан із двома кратерами, причому один з них завжди й постійно перебуває в робочому стані. А те, дивишся, і спрацюють відразу обоє. Саме цікаве, забавне й примітне тут те, що один не схожий на інший. "Легкий вітерець" для одного буде сприйнятий іншим як справжня бура, ураган. Як показує спільне життя таких пар, цей союз повністю залежить від ступеня здатності одного Овна підкоритися волі іншого. Уже протягом "медового місяця" з'ясується, хто кого буде приборкувати, а хто з них стане "домашнім і ручним" .

ОВЕН і ТЕЛЕЦЬ
Без сумніву, Овен для Тельця є самим рішучим, сильним і надійним партнером із усього Зодіаку. Для Тельця добре те, що Овен відразу ж може "причалити", куди тільки Тельцю завгодно, й відразу ж устати "на якір". Зі своїм Овном Телець ніколи й ніде не пропаде. Овен, звичайно, може бути й вірним, і відданим, дуже турботливим і справедливим, але в нього також є свої "але", і їх чимало. Уже сама доля Овна неспокійна й мінлива. Це "діючий вулкан", на якому доведеться сидіти Тельцю. Незважаючи на те, що вони обоє люблять працювати й займатися домівкою, постійно щось переробляючи, прикрашаючи свій будиночок , обидва партнери перебувають у вічних суперечках через якісь дріб'язки, що часом заважає їм подовгу перебувати разом.
Кожен повинен мати свою особисту кімнату, територію, хоча вночі - тільки разом. Телець створить для свого Овна найкращі умови як для роботи, так і для відпочинку. Причому, чим більше Овен кип'ятиться й вирує, тим спокійніше стає Телець. А для Овна це є кращим лікарським засобом як для тіла, так і для душі.

ОВЕН і БЛИЗНЮКИ
Між Овнами й Близнюками швидко народжуються почуття симпатії й взаєморозуміння. Нерідко любов приходить із першого погляду. І все-таки тривалий і щасливий шлюбний союз тут не гарантований. Головний винуватець цього - досить поверхневі почуття Близнюків і та обставина, що в них майже завжди все "двоїться", тобто існує в подвійному розмірі - друзі й подружки, робота й хобби, дома й квартири, а також і партнери по любові й шлюбу. Близнюки - це прекрасний і забавний коханий на короткий час
Дивно гарна згода між цими знаками існує тоді, коли їх поєднують загальні ідей і плани, спільні справи й мети. Овен як діловий партнер Близнюкам просто необхідний. Близнюки фонтануют ідеями й планами, з яких Овен вибере тільки самі життєздатні, потрібні й необхідні й, оминаючи всі "підводні камені", обходячи всі гострі кути, не визнаючи ніяких перешкод , перетворить їх в життя.

ОВЕН і РАК
Цей шлюбний союз досить проблематичний. Незважаючи на існування сильного фізичного тяжіння, у цієї пари досить великі розбіжності в багатьох сферах і областях життя. Овени постійно притягають більш слабкі створення, у тому числі й Раків, яким так хочеться на ділі випробувати вогненний темперамент Овна. Рак в обіймах Овна в мінути забуття переживає скажені щиросердечні хвилювання й бурю почуттів. Але, на жаль, це всього лише буря в склянці, тому що протилежні риси характеру й вдачі не дозволяють увійти в стан "душа в душу". У цьому союзі, зрозуміло, буде панувати Овен, і тільки від його гуманності й розсудливості й стриманості буде залежати доля цієї пари

ОВЕН і ЛЕВ
Хоча тут багато спільного, як у темпераменті, так і характерах і вдачах обох, даний союз не може існувати без справжньої й глибокої любові. Леви зі своєю сміливістю й хоробрістю можуть переборювати самі складні перешкоди в житті й любові, але... тільки не в шлюбному союзі. Якщо в природі звірі тріпотять перед левом, то в шлюбі навіть сам Лев тріпотить перед Овном. В обох партнерів приблизно однакова палкість і пристрасність, але якщо в Овна його вулканічна діяльність має все-таки цільову циклічність, то Лев може димітися й удень і вночі без перерви. Це одна з найбільш істотних різниць між ними. Ще додамо, що сімейні засоби повинні перебувати в руках Овна, тому що Лев завжди буде їх по-царському тринькати ліворуч і праворуч. Цей шлюбний союз стане щасливим лише в тому випадку, якщо Лев буде відповідати всім вимогам Овна, як за зовнішніми, так і за щиросердечними якостями, якщо він буде безмовно підкорятися своєму Овенові, інакше розрив і розлад подружнього життя забезпечений

ОВЕН і ДІВА
Цей шлюбний союз завжди буде проблематичним. З холодною й розважливою Дівою навіть дружба буде нестійка. Зате тут може існувати ідеальне ділове співробітництво або співавторство

ОВЕН і ТЕРЕЗИ
Тут Овен зустрічається зі своїм антиподом із Зодіаку. Незважаючи на те, що обидва партнери по своєму щиросердечному складу різні, що в них існують протиріччя в багатьох областях життя, вони дуже часто одружуються. Овнов притягає зовнішня краса Терезів, а Терезів - сміливість, рішучість і бойовий дух Овна. Цей союз має право на життя, якщо Овен не буде наступати, атакувати, гнути й згинати партнера під себе, а Терези не будуть намагатися з усіх усюдин вносити "гармонію", усе згладжувати й вирівнювати. Якщо тут будуть діяти принципи "демократії" і "рівноправності", даний союз може бути досить стерпним.

ОВЕН і СКОРПІОН
Ці знаки можуть стати або нерозлучними друзями, або непримиренними ворогами. Іншого результату тут бути не може. Тільки воля й незалежність, рівноправність і самостійність можуть найкраще зміцнити фундамент даного союзу. Овен повинен обов'язково вгамувати свою імпульсивну натуру й нерозумні ревнощі, своє свавілля й тягу до примусу. А Скорпіонові прийде "у повний ріст" використовувати свої природжені чудові дипломатичні здатності, хитрість і лукавство. До свого Овна Скорпіон повинен підходити тільки по-гарному, м'яко й ніжно. А від Овна потрібно, крім любові й ніжності, ще й увага, відданість, вірність, ввічливість і щедрість. Якщо всі ці вимоги будуть дотримані, союз може бути не тільки благополучним, але й щасливим.

ОВЕН і СТРІЛЕЦЬ
Вже древні мудреці стверджували, що Стрілець - це доповнення до Овна. Любов між ними приходить із першого погляду, а "коротке замикання" - ще задовго до одруження. Шлюбний союз між ними взагалі обіцяє бути гармонічним і благополучним. Стрілець завжди й постійно спрямований на пошуки істини, і тут його найкращим помічником буде саме Овен, тому що наукові суперечки, бесіди й диспути між обома саме й ведуть до цієї мети. Часто можливо й такий розвиток подій: якщо забаритися з оформленням шлюбу, то із упевненістю можна вважати, що "поїзд пішов", і наша пара розійдеться на тім же пероні й буде чекати наступного поїзда, щоб виїхати вже з іншим партнером.
На початку любовної епопеї Стрілець направляє всі розмови й думки тільки убік ЗАГСу, але якщо цей період починає затягатися, то його відвідують сумніви в правильності вибору партнера. Будь-яка повільність і коливання викликають у його душі розлад, і союз може лопнути, як мильна булька. Але слід зазначити, що відносно висновку шлюбу ініціатива виходить тільки від Овна.
Жінки-Овни, як правило, швидко й легко справляються зі своїми Стрільцями. Їхня рішучість завжди бере гору над коливними почуттями Стрільця. Доти, поки Стрілець буде радитися тільки зі своїм Овном, і керуватися тільки його поглядами й думками, його точкою зору - усе буде добре в їхньому сімейному житті. Але як тільки він задумає шукати ради поза будинком, обмінюватися думками з іншими людьми, то легко можна пророчити, до чого ці пошуки призведуть і які знахідки вони знайдуть.

ОВЕН і КОЗЕРІГ
Темперамент, риси характеру й ритм життя в обох партнерів настільки різні, що союз між ними існує в досить рідких випадках. Від жінок-Овнов кожен більш-менш солідний Козеріг захищається, як тільки може. Жінки-Овни, як правило, не дуже-те обтяжують себе зв'язками тільки з одним партнером, особливо замолоду. А конфліктів і розставання вони не бояться. Нехай будь-який Козеріг дякує свого Овна за те, що одержав у подарунок цілий "мішок пороху життя", виганяючи з його душі пагубну меланхолію й песимізм
Якщо Козеріг будує своє життя не поспішаючи й планомірно, те в Овна процес цей проходить бурхливо, хаотично, стрімко, із громом і блискавкою. У результаті Овен є для Козерога кометою, що швидко пролітає повз нього, миттю спалахнула й зникла.

ОВЕН і ВОДОЛІЙ
Цей шлюбний союз може бути й щасливим, і благополучним за умови, що сильний Овен не буде придушувати настільки ж яскраву індивідуальність Водолія, а останній не буде викликати в Овна почуття ревнощів. Статистика підтверджує, що від цього шлюбу народжуються самі талановиті діти. Цей союз також славиться своїми жагучими любовними клятвами й казковими інтимними забавами, що не мають рівних у всьому Зодіаку. Хто кого більше збуджує й притягає - сказати складно. У цьому шлюбному союзі, якщо й виникають якісь неполадки й тертя, то виявляються вони не відразу, а поступово, з роками. І отут не спрацює принцип Овна "гнути й ламати", тому що перекірливого Водолія не дуже-те зігнеш і зламаєш. Але все-таки останнє слово залишається за Овном

ОВЕН і РИБИ
Цей шлюбний союз несприятливий за всіма статтями і параграфами "любовного кодексу", хоча Овен сильно приваблює Риб. Вони занадто різні, Риб'яче серце, таке м'яке і лагідне, не зможе пристосуватися до вічно неспокійного Овна. Ці відносини більше нагадують союз між молотом і ковадлом, де Овни наносять удари, а Риби їх приймають.    
   
  Друк
   

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
Для некоторых: обручальное кольцо – спасательный круг.

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100