Головна » Гороскоп сумісності - Рак


Овен
            

Телець
            

Близнюки
            

Рак
            

Лев
            

Діва
            

Терези
            

Скорпіон
            

Стрілець
            

Козеріг
            

Водолій
            

Риби
            
 

РАК (22 червня - 23 липня)


РАК і ОВЕН
Цей шлюбний союз досить проблематичний. Незважаючи на існування сильного фізичного тяжіння, у цієї пари досить великі розбіжності в багатьох сферах і областях життя. Овени постійно притягають більш слабкі створення, у тому числі й Раків, яким так хочеться на ділі випробувати вогненний темперамент Овна. Рак в обіймах Овна в мінути забуття переживає скажені щиросердечні хвилювання й бурю почуттів. Але, на жаль, це всього лише буря в склянці, тому що протилежні риси характеру й вдачі не дозволяють увійти в стан "душа в душу". У цьому союзі, зрозуміло, буде панувати Овен, і тільки від його гуманності й розсудливості й стриманості буде залежати доля цієї пари

РАК і ТЕЛЕЦЬ
Між Тельцями й Раками можуть утворюватися й існувати прекрасні взаємини, повне розуміння - надійна застава твердого фундаменту для шлюбного союзу.
Головне - у них багато загального. Обидва люблять домашнє вогнище, мріють про власний будинок - затишний і комфортабельний, про садок із квітами, огородик і т.д. Якщо вони обоє візьмуть під контроль негативні риси свого характеру й вдачі, накладуть заборону на впертість і норовистість, тоді їхнє сімейне життя може протікати в щасті й згоді.
Древня мудрість каже, що Телець тільки тоді робить "землетрус", коли починає валандатися той стілець, на якому він сам сидить. У цьому шлюбному союзі придане Тельця - його гаряче серце й необхідне матеріальне забезпечення, що створює Раку мир і спокій, у якому він потребує не менше, ніж у хлібі насущному. Але якщо Рак хоче їх зберегти, він повинен знати, що Телець, як самодержець сімейної імперії, ніколи не потерпить, щоб у його володіння проникнув хто-небудь "з боку". Тельці ревниві і з цим постійно доводиться вважатися. Різні сторонні особи, колишні дружки або подружки Раку, негайно й нещадно виганяються, тому що Телець не потерпить навіть тіні якогось "любовного трикутника".
Трапляється, звичайно, і так, що Рак стає домашнім інвентарем Тельця, але зате він уже забезпечений до кінця свого життя. Телець є єдиним із усього Зодіаку, хто спокійно переносить всі щиросердечні кризи Раку без шкоди для стану власної душі.
Всім добре відомо, як часто Раки приходять у зневіру, пасують і відступають від своєї мети через відсутність завзятості й витримки, витривалості й наполегливості. Отут-то їхньою єдиною надією й рятівником може стати Телець, у достатку наділений цими властивостями характеру.

РАК і БЛИЗНЮКИ
Близнюки сильні своїм інтелектом, а Раки - своїми почуттями. У результаті - істотна різниця не тільки в поглядах, думках і переконаннях, але навіть різна реакція на ті самі подразники ззовні, з боку. Звідси і повна неузгодженість дій.
У цієї пари можливі інтереси друг до друга носять скоріше духовний характер, ніж фізичний, внаслідок чого можуть зав'язатися просто дружні відносини, але ніяк не інтимні. Крім того, цьому союзу сильно заважає не тільки обопільна інфантильність партнерів, але також їхня непостійність із вічною мінливістю настрою.
Замолоду обоє ретельно і ревно спрямовуються в таємничу далечінь на пошуки своїх чистих ідеалів. І тільки потім, після перших ударів і превратностей долі, після перших гірких любовних розчарувань Раки закриваються у своєму панцирі, а Близнюки починають свої знаменні гастролі по всьому білому світу.
Цей шлюбний союз нічого гарного Ракам не несе, крім суцільних безсонних ночей і моря сліз, одні тільки очікування і хвилювання, вічні гадання: чи прийде партнер додому або не прийде, чи поїде в чергове відрядження або ні, і чи повернеться з нього взагалі. Так, коли-небудь Близнюки вертаються, але це вже не життя, а одні муки і страждання, але про це варто було б подумати до весілля.

РАК і РАК
Між двома Раками можуть, швидше за все, виникнути гарні дружні й товариські відносини, але випадки шлюбів тут досить рідкі. Загальний знаменник обох Раків - явна перевага почуттів, постійні зміни настрою, підлеглі ритмам місячних фаз. Життя буде більш-менш стерпним, поки коливання настроїв не збігаються. В останньому випадку найкраще одному з них вийти на прогулянку "провітритися". Обидва партнери повинні уникати сплесків емоцій, скандалів і сліз.
У цьому союзі немає явних протиріч, явного протиборства, зате нудьга тут - постійний гість. Правда, самі Раки - члени цієї сімейки, затверджують, що краще вже нудьга, чим тертя, суперечки й скандали, хвилювання, тривоги й розлад. А з нудьгою завжди можна боротися, і кращі ліки - фізична праця або інтелектуальна, або яке-небудь заняття, захоплення, хоббі.
Але, незважаючи на все це, навіть Ракам треба час від часу струсанутися, улаштувати "протяг", щоб "провітрити" душу. Запаси енергії добре поповнюються короткочасними поїздками й подорожами, а те й просто культурними заходами й спортивними розвагами.

РАК і ЛЕВ
Як правило, тут можлива гарна дружба й співробітництво, але шлюбний союз рідко буває вдалим, а ще рідше - щасливим.
Погляди й думки цих партнерів занадто відрізняються й не збігаються. Часто мінливий настрій Раку сильно діє Львові на нерви. Щоб зберегти мир, Рак повинен навчитися замовкати, як тільки Лев "заричить", крім того, Раку треба постійно хвалити Лева й захоплюватися їм. Перед цим не встоїть жоден Лев, навіть самий дикий й грізний.
Ще до одруження Раку потрібно перевірити себе, щоб визначити, чи здатний він на такий спосіб життя, на такий "подвиг", що буде тривати роками й десятиріччами. Тільки за таких умов Лев буде милостиво піклуватися про Рака, доглядати за ним, як за дитиною, фінансувати й навіть любити. У противному випадку Раку не бачити ані любові, ані фінансів.

РАК і ДІВА
Рак воліє жити обережно й обачно, припасати дещо на "чорний день" через страх перед тим, що його чекає, і побоювання незабезпеченого майбутнього. Ця обережність і приваблює Діву, саме на цьому й зароджуються між партнерами взаєморозуміння й думки про шлюбний союз. І все-таки Рак повинен знати, що за власну безпеку й упевненість у майбутньому йому доведеться дорого заплатити: він повинен віддати своїй Діві не тільки серце й гаманець, але й душу "з усіма потрухами". І все-таки гра коштує свіч.
Діва - це вроджений ощадний банк, з одного боку - буркун, придира й критик, а з іншого боку - учений і бухгалтер. Діву завжди цікавить, що робиться не тільки у будинку, за околицею й на вулиці, але й в усьому світі. І все вона бажає знати дотошно, до дріб'язків. У неї все запрограмовано й заплановано й на цю п'ятирічку, і на все життя.
Діва переслідує свою мету як ніхто інший. Ніяких відхилень, ніяких "стрибків убік". Її рідко можна вивести із себе. Ще задовго до одруження вона серйозно обміркує цей крок, сто разів все порівняє й перевірить і тільки після цього скаже останнє слово. Для Дів цей крок дійсно самий відповідальний і важкий в житті.
Відразу ж скажемо, що Рак для Діви - щаслива знахідка. У них багато спільного й мало розбіжностей. І Раку корисний цей союз після того, як він покуролесил замолоду, насолодився і волею, і незалежністю, любовними авантюрами й еротичними забавами. Після того, як його човник не раз тонув, натрапивши на рифи, Рак усвідомлює перевагу спокійних вод у тихій сімейній гавані. А якщо й Діва випробувала гіркоту невдач, вона відразу ж відчує прийнятність шлюбного союзу з Раком.
Правда, у цьому тандемі ніжне любовне белькотання не в честі, тому що тут царюють ділові розмови, реальні думки й плани, практична діяльність на користь справи. Зате обидва партнера мають забезпечені й духовні потреби, й матеріальні блага, і обидва задоволені.
У цьому союзі зустрічаються тверезий інтелект Діви з гарячим серцем і жагучими почуттями Рака, холодний раціоналізм, гола реалістичність Діви з необмеженою фантазією і яскравою, живою уявою Рака. І якщо Діва задовольнить свого Рака в сфері любові й сексу, той збереже їй вірність і відданість до кінця життя.

РАК і ТЕРЕЗИ
Цей шлюбний союз завжди проблематичний і найчастіше закінчується розлученням. Тут страждають обидва партнери. У початковому періоді залицяння Рака скоряє зовнішня краса й поводження Терезів, їхня ввічливість і люб'язність. Але потім, після того, як головний пік залицянь пройдений, Рак починає розуміти, що це - звичайна принада для чергової жертви.
Якщо Рак живе своїм внутрішнім світом, то Терези віддають перевагу веселощам і розвазі у світських компаніях. Звикання й пристосованість до цього союзу коштує турбот, і турбот цих не менше, ніж "вагон і маленький візок". Недолік терпіння і доброї волі часто притупляють почуття й заважають взаєморозумінню. У підсумку - розлучення й розставання.

РАК і СКОРПІОН
Між ними можливий щасливий і тривалий союз. Розлучень тут майже не буває. Гармонія в цьому шлюбі, в основному, створюється, підтримується й залежить від Раку, що більше "думає" серцем, чим головою, що із щирою майстерністю створює ту атмосферу будинку, той серцевий мікроклімат у родині, що так необхідний його Скорпіонові. Головне тут те, що обидва партнери, крім гарячих серць і полум'яних почуттів, почувають також і сильне бажання, щоб їхнє спільне життя зберігати як можна довше.
Вірність і відданість загальним ідеалам, загальним цілям є міцним фундаментом даного союзу. А любов і прихильність тут зберігаються до труни, до могили.
Скорпіон, зустрівшись із Раком і відчувши в серце стрілу Амуру, без зволікання спрямовується до законного шлюбу. А якщо партнер уже зайнятий, то він буде тихо й спокійно чекати своєї години.
Але главою родини буде тільки Скорпіон. При виникненні приступів депресії, які так страшать Рака, Скорпіон негайно бере його під свій захист. А Рак на подяку буде пестити й обслуговувати свого Скорпіона, вносячи в будинок всю свою теплоту душі й прагнення до сімейної гармонії й спокою.
Єдине, із чим Рак повинен постійно вважатися, так це з ревнощами Скорпіона, якщо її вогонь розгориться, згасити його буде дуже складно, а надалі не допоможуть ані клятви, ані завірення. А результат виявиться гірким для обох сторін.

РАК і СТРІЛЕЦЬ
Стрілець має ту життєву силу й енергію, які так притягають Рака й фізично, і духовно, але все-таки між ними можлива лише ідеальна дружба й ділове співробітництво. Їхній шлюбний союз приречений на провал, тому що в підсумку відбудеться явний розлад і розрив. Їх "розводить" суперечливість і несхожість поглядів і думок, переконань і світоглядів.

РАК і КОЗЕРІГ
Незважаючи на те, що в даному союзі багато протиріч, що партнери живуть зовсім у різних мирах, головну роль призначено зіграти сильному фізичному тяжінню. Якщо воно буде сильним, то цей союз може протриматися досить довго. У противному випадку він буде просто нежиттєздатним.
Козеріг хоч і не вулкан, що викидає полум'яні почуття, але й не холодильник, начебто Діви. Його страсті під замком. Про любов він говорить зовсім спокійним тоном, начебто мова йде про господарські справи. Правда Козеріг любить більше взяти, чим дати, а працю й роботу він вважає кращою за кохання.
Для багатьох Раків прохолодний спокій Козерога подібно заморозкам для квітів. Але саме Рак може стати для Козерога щирим утішником душі. А для Козерога це дуже важливо, просто необхідно. Якщо Козеріг надійно забезпечить матеріальними благами свого партнера, Рак постарається догодити, захистити свого Козерога, віддячити його теплими почуттями, щирістю й ніжністю, вірністю й відданістю. Це настільки торкає Козерога, що він готовий навіть у складному випадку іти на компроміс. А за таких умов шлюбу є на чому триматися й навіть процвітати.

РАК і ВОДОЛІЙ
Шлюбний союз між ними ніякого щастя не приносить. Тут не допоможе ні взаємоповага, ні фізичне тяжіння. Навіть дружба або співробітництво випаровуються, як вода в пустелі. Цим людям не варто зв'язувати себе якими-небудь відносинами. Сім разів у тиждень вони сходяться, і сім разів - розходяться. Їхній шлюб приречений на невдачу й провал.

РАК і РИБИ
Між ними може існувати не тільки гармонічна дружба й сприятливе співробітництво, але й глибока, взаємна любов, що нерідко спалахує з першого погляду.
Для Риб цей союз вважається не тільки благополучним, але навіть - ідеальним. Тут розлучення - винятково рідкий випадок. Риби надзвичайно мають потребу в турботі, ніжності й м'якості Раків. З іншого боку, ніжність Риб, їхні з почуття боргу й відповідальності створюють для Раку винятково сприятливий клімат і будинку, і в родині. Оптимізм Раків, їхня віра, надія й любов є тим духовним хлібом, без якої Рибам не прожити, без якої вони просто задихаються й гинуть. І Раки ніколи не розбивають почуття своїх "золотих рибок".
Те, що часом обоє поринають у свій внутрішній мир, не заважає жодному. Їхня духовна сумісність і взаєморозуміння допомагають їм завжди й скрізь, особливо в тих випадках, коли в когось із них висотні польоти чергуються із твердими падіннями. Ці партнери завжди знаходять сили допомагати один одному, утішати, не скупляться на підтримку - і це застава їхньої сили й міцності їх шлюбу.
Коли все йде добре, спільне життя протікає весело й гармонійно, обидва партнери насолоджуються щастям і домашнім спокоєм. Але якщо щось "не клеїться" у їхньому житті, то нерідко обидва починають палити свої неприємності в алкоголі або глушити в тумані наркотиків. У цих випадках вони пливуть доти, поки не підуть до дна разом з усіма неприємностями.
Але буває й так, що доля дає щасливий випадок, шанс на поліпшення життя - і дана пара знову йде до чергового періоду підйому й щастя.    
   
  Друк
   

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
Поздний вечер, муж и жена лежат в постели... Жена: -Милый, возьми меня! Муж: - Спи, я никуда не еду!

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100