Головна » Гороскоп сумісності - Риби


Овен
            

Телець
            

Близнюки
            

Рак
            

Лев
            

Діва
            

Терези
            

Скорпіон
            

Стрілець
            

Козеріг
            

Водолій
            

Риби
            
 

РИБИ (20 лютого - 20 березня)


РИБИ й ОВЕН
Цей шлюбний союз несприятливий за всіма статтями і параграфами "любовного кодексу", хоча Овен сильно приваблює Риб. Вони занадто різні, Риб'яче серце, таке м'яке і лагідне, не зможе пристосуватися до вічно неспокійного Овна. Ці відносини більше нагадують союз між молотом і ковадлом, де Овни наносять удари, а Риби їх приймають.

РИБИ й ТЕЛЕЦЬ
Шлюбний союз між ними будується на міцному фундаменті, тому що існує й фізичне тяжіння, і любовні страсті, у них у пошані вірність і відданість. Риби, що з'єднали свою долю з Тельцем, більше не відступають від нього ні на крок. А Телець, що піймав свою "золоту рибку", більше її від себе не відпускає, створюючи у власному "акваріумі" найкращі умови для проживання.
У цієї пари багато спільного. Обидва люблять спокій, особливо щиросердечний. Обидва люблять затишок і зручності, все гарне й дороге. Обидва люблять "солодке життя". Різниця тільки в тім, що Риби - це вроджені ледарі, що живуть тільки сьогоднішнім днем, а Телець - трудівник, що сам організовує свою долю.
Цей шлюб буде чудовий за гарних матеріальних умов. Він вимагає достатку й заможного дозвільного життя, веселощів й насолоди й, зрозуміло, любов, притім - жагучу. Але, щоб ця любов не дуже-то розпестилася, у Тельця завжди є реалістичний план і досить надійний контроль над банківським рахунком.
Рибам цей союз дає впевненість у завтрашньому дні, вірність і відданість - нічого кращого вони не можуть і побажати.
Тельцям теж не доводиться ображатися на своїх партнерів зі знака Риб - ті сумлінно віддають їм щирі почуття, щиросердечну теплоту й сердечність. Їхні страсті, разом узяті, можуть миттю розтопити цілий айсберг.
Тельці, як правило, багато працюють і, звичайно, утомлюються. Отоді їм і потрібний спокій, турбота й піклування, а краще за Риб цього ніхто не зробить - вони вроджене милосердя. Єдине, чого тут потрібно побоюватися, так це міцних напоїв, сильнодіючих лікарських препаратів або наркотиків, на які іноді попадаються Риби. Але, як правило, Телець такого роду насолоди перекреслює за дві секунди, воліючи лише до насолоди любові.

РИБИ й БЛИЗНЮКИ
Цей шлюбний союз неміцний і недовговічний. Гармонія тут неможлива з багатьох причин. Насамперед , це - різний темперамент. У Риб переважає чутливість і чуттєвість, у Близнюків - легкодумство і легковажність. Багата фантазія і яскрава, жива уява, як і надмірна сприйнятливість і вразливість у Риб часто викликають у Близнюків "бурю в склянці води". Рибам потрібні затишок і спокій, задоволення і насолода, надійне і упевнене життя, гармонія у власному будинку. Рибам з їхньою щиросердечною теплотою далека прохолодна атмосфера інтелекту Близнюків. І якщо для Близнюка цей шлюб - лише чергова розвага, то для Риби він - тільки хвилювання, муки і страждання.
Навіть якщо спочатку все йде, як не можна краще, то згодом картина змінюється. Коли Близнюк досить уже вивчив і розібрав "по кісточках" свого партнера, інтерес його починає слабшати аж до повного зникнення.
Якщо з якихось причин вони залишаються разом, то досить часто третім у цьому шлюбі стає алкоголь. А кінцевий результат у цьому випадку коментарів не вимагає.

РИБИ й РАК
Між ними може існувати не тільки гармонічна дружба й сприятливе співробітництво, але й глибока, взаємна любов, що нерідко спалахує з першого погляду.
Для Риб цей союз вважається не тільки благополучним, але навіть - ідеальним. Тут розлучення - винятково рідкий випадок. Риби надзвичайно мають потребу в турботі, ніжності й м'якості Раків. З іншого боку, ніжність Риб, їхні з почуття боргу й відповідальності створюють для Раку винятково сприятливий клімат і будинку, і в родині. Оптимізм Раків, їхня віра, надія й любов є тим духовним хлібом, без якої Рибам не прожити, без якої вони просто задихаються й гинуть. І Раки ніколи не розбивають почуття своїх "золотих рибок".
Те, що часом обоє поринають у свій внутрішній мир, не заважає жодному. Їхня духовна сумісність і взаєморозуміння допомагають їм завжди й скрізь, особливо в тих випадках, коли в когось із них висотні польоти чергуються із твердими падіннями. Ці партнери завжди знаходять сили допомагати один одному, утішати, не скупляться на підтримку - і це застава їхньої сили й міцності їх шлюбу.
Коли все йде добре, спільне життя протікає весело й гармонійно, обидва партнери насолоджуються щастям і домашнім спокоєм. Але якщо щось "не клеїться" у їхньому житті, то нерідко обидва починають палити свої неприємності в алкоголі або глушити в тумані наркотиків. У цих випадках вони пливуть доти, поки не підуть до дна разом з усіма неприємностями.
Але буває й так, що доля дає щасливий випадок, шанс на поліпшення життя - і дана пара знову йде до чергового періоду підйому й щастя.

РИБИ й ЛЕВ
Шлюбний союз між ними, як правило, терпить повне фіаско й крах. Риби для Львів годяться тільки як любовні забави, як постільна приналежність, і те ненадовго. Леви відразу гублять до них інтерес. Позначається їхня несхожість як у темпераменті, так і в поглядах на життя, буквально у всьому.

РИБИ й ДІВА
Цей шлюб - "ні риба, ні м'ясо". Між партнерами може існувати симпатія, але відсутнє фізичне тяжіння. Левину долю користі в цьому шлюбі отримують тільки Риби, тому що їх забезпечують матеріально, підтримують морально. Тут Риби врятовані від самого для них страшного - від страху перед невідомістю й бідністю. Риби чекають від цього шлюбу тільки допомоги, більше нічого. Те, що вони здатні дати своєму партнерові зі знака Діви - ніжність і поступливість, любов й інтимні забави, чарівні "повітряні замки" й яскраві барвисті "мильні бульки", - Дівам просто не потрібно. Вони використовують своїх "золотих рибин" у більш практичних цілях - як домашніх господарок, секретарів. Для них Риби - матері й батьки їхніх дітей і тільки іноді - дружини.
Якщо в Риб немає іншого виходу, вони пристосовуються до такого способу життя - вони заспокоюються. Досить часто Дівам вдається їх навіть перевиховати, залучаючи їх до реального життя й практичних навичок.
Якщо все-таки Рибам цей спосіб життя не подобається, як це іноді й трапляється, то вони запросто "вистрибують" зі свого "акваріума" і спливають в інші води в пошуках нового щастя.

РИБИ й ТЕРЕЗИ
Про цей шлюбний союз і говорити нема чого. Тут спостерігаються й розлучення, і вдівство, і фатальні розлуки з самих різних причин. Дружба тут можлива, умови для неї більш сприятливі, а для співробітництва - просто відмінне сполучення партнерів.

РИБИ й СКОРПІОН
Цей союз може відрізнятися сталістю й міцністю, вірністю й надійністю. Незважаючи на те, що жінка-Скорпіон висуває високі вимоги, що вона є керівником сімейного життя, твердою половиною даного союзу, чоловіки-Риби охоче йдуть у їхні мережі. Риби здатні жити тільки в теплих спокійних водах, а на Скорпіонів можна завжди покластися. Їм можна довірити свою долю, щастя й любляче серце. Те ж саме можна сказати й про тандем чоловіків-Скорпіонів і Риб. Свій острах за майбутнє "рибки" можуть залишити за порогом ЗАГСу, тому що вони вже перебувають за надійною стіною. Взагалі ж Риби вимагають чимало турботи, великого уходу й ще більших почуттів, але Скорпіони добровільно приймають ці умови, тому що обидві сторони дорожать дружньою й теплою атмосферою, надійною домівкою і гарантированно мирним співіснуванням.

РИБИ й СТРІЛЕЦЬ
Незважаючи на можливість сильного фізичного тяжіння, шлюбний союз між цими партнерами досить проблематичний. Існуючі між ними протиріччя настільки ґрунтовні, що перебороти їх практично неможливо.
Стрілець завойовує свою "рибку" тільки штурмом, не даючи їй навіть отямитися. А потім їй доводиться або звикати до всьому, або вистрибувати з негостинного акваріума й "робити ноги". Хоча чоловік-Стрілець і звітує щовечора досить правдоподібно про те, де був, чому затримався й т.д., але потім з'ясовується, що це були за відрядження, які курси підвищення кваліфікації та інше, та інше.
Честолюбні прагнення жінок-Стрільців дуже нервують чоловіків зі знака Риб, відволікаючи їх з миру фантазій, примушуючи до справи й праці. Тут союз може бути більш міцним і стійким, якщо чоловік-Риби тяжіє до вільних і творчих професій, особливо до занять живописом, літературою або музикою. У цьому випадку й самі жінки-Стрільці зацікавлені в продовженні спільного життя.

РИБИ й КОЗЕРІГ
Найкращий варіант шлюбного союзу може бути між чоловіком зі знака Риб і жінкою-Козерогом. У них не тільки сильне фізичне тяжіння, але й велика духовна й інтелектуальна подібність. У цьому шлюбі Козероги відіграють головну роль, будучи опорою сімейного благополуччя, вчасно кидаючи рятувальне коло своєму чоловікові. Вигода й користь отут обопільна. Чоловіка-Риби одержують надійне матеріальне забезпечення до старості й турботу, самі ж приносять у шлюбний союз щиросердечну теплоту, розуміння й ніжність. Вони навіть починають звикати до праці, забуваючи про свою лінь. Життя цієї пари поступово налагоджується.
Якщо цю пару становлять Козеріг і жінки-Риби, то "рибка" утримується не просто в скляному, а в бетонованому акваріумі. Так більш надійно, адже "рибки" дуже полюбляють ніжний обіг і любовно-інтимні ігри, а Козерогові все ніколи. Він трудиться, як віл, і йому миліше й звичніше було б замість любовного белькоту слухати розмови про господарство й справи. Але до всього можна звикнути, адже жінки-Риби мріють про багатих партнерів. Їм потрібний спокій і безпека, комфорт і впевненість у майбутньому, а Козеріг все це може надати.

РИБИ й ВОДОЛІЙ
Цей шлюбний союз проблематичний і неблагополучний. Початок відносин може бути веселим й святковим, але стабільність тандема малоймовірна. Тут усе валандається, коливається - почуття, настрій, життя й доля. Рибам залишається або відректися від себе в ім'я Водолія, або гребти з негостинних вод дуже енергійно.

РИБИ й РИБИ
Цей шлюбний союз може бути досить удалим і щасливим, хоч у ньому й будуть переважати повітряні замки з геніальним безладдям. Часто ці партнери підбадьорюють один одного й утішають, а здатність до прощення допомагає їм вирішувати багато завдань. Так, співіснуючи й переживаючи, вони зберігають свій шлюб, а геніальне безладдя, якщо підійти до нього не так строго, робить домівку ще більш теплою й інтимною.
И ще - у випадку, якщо одна з Риб збирається покинути партнера, спливши в інші води, то відбувається це по-людськи, зворушливо й на високому моральному рівні.    
   
  Друк
   

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
Беседуют две молодые мамы. - Сколько детый вы бы хотели иметь? - Четверых... не больше. - Почему не больше?.. - Я где-то читала, что каждый пятый на Земле - китаец!

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100