Головна » Гороскоп сумісності - Скорпіон


Овен
            

Телець
            

Близнюки
            

Рак
            

Лев
            

Діва
            

Терези
            

Скорпіон
            

Стрілець
            

Козеріг
            

Водолій
            

Риби
            
 

СКОРПІОН (24 жовтня - 22 листопада)


СКОРПІОН й ОВЕН
Ці знаки можуть стати або нерозлучними друзями, або непримиренними ворогами. Іншого результату тут бути не може. Тільки воля й незалежність, рівноправність і самостійність можуть найкраще зміцнити фундамент даного союзу. Овен повинен обов'язково вгамувати свою імпульсивну натуру й нерозумні ревнощі, своє свавілля й тягу до примусу. А Скорпіонові прийде "у повний ріст" використовувати свої природжені чудові дипломатичні здатності, хитрість і лукавство. До свого Овна Скорпіон повинен підходити тільки по-гарному, м'яко й ніжно. А від Овна потрібно, крім любові й ніжності, ще й увага, відданість, вірність, ввічливість і щедрість. Якщо всі ці вимоги будуть дотримані, союз може бути не тільки благополучним, але й щасливим.

СКОРПІОН і ТЕЛЕЦЬ
Між Тельцем і Скорпіоном буває або велике притягання, або явний антагонізм, але байдужість - ніколи. Цей шлюбний союз - "вулкан із двома кратерами", з яких вічно димлять клуби ревнощів, причому ревнощів у квадраті або в кубі.
Запасів почуттів і страстей в обох вистачить на десять життів інших людей. Довгий час для цієї пари головну роль грає інтимне життя, еротико-сексуальна сторона. Іскри любові й страсті Скорпіона відразу ж запалюють гарячу кров Тельця. А зовнішній спокій і холоднокровність - це просто зоровий обман для навколишнього світу. Відзначимо, що цей союз приносить гарних і талановитих дітей.
Обидва партнери схожі один на одного своїм темпераментом, замашками власника й буйних страстей. Вірним супутником такого союзу є почуття ревнощів, головний сценарист і режисер всіх домашніх драм. Правда, коли все ладиться, коли вольові імпульси не перевищують норму, тоді ця пара в житті не пропаде, буде прекрасно процвітати й розвиватися, спільними зусиллями вистоїть у боротьбі з будь-якими недругами й конкурентами.
Якщо життя не заладиться, щоб уникнути зайвих жертв, в ім'я збереження нервів і здоров'я, краще спокійно й миролюбно розійтися й пошукати щастя в іншій гавані.

СКОРПІОН і БЛИЗНЮКИ
Тут часто бувають розлучення, фатальні розлуки і вдівство. Цю пару може об'єднати тільки спільність інтересів і ділове співробітництво, співавторство.
Між цими партнерами може існувати як фізична, так і духовна гармонія, але їхній шлюбний союз завжди буде проблематичним.
Їхнє спільне життя завжди будуть затьмарюватися з боку Близнеця - його невловима вдача, нескінченні подружки і вічні скитания по білому світу, а з боку Скорпіона - його сильний і власницький характер, хворобливі ревнощі і вічні підозри, постійні суперечки і сварки, з'ясування відносин, скандали, що доводять до розлучення. Скорпіон - це імператор- самодержець, а Близнюк - тільки його васал і підлеглий, але якщо він хоче жити у злагоді й достатку - він повинен підкоритися, тому що іншого виходу тут немає, у противному випадку можливо тільки розставання.

СКОРПІОН і РАК
Між ними можливий щасливий і тривалий союз. Розлучень тут майже не буває. Гармонія в цьому шлюбі, в основному, створюється, підтримується й залежить від Раку, що більше "думає" серцем, чим головою, що із щирою майстерністю створює ту атмосферу будинку, той серцевий мікроклімат у родині, що так необхідний його Скорпіонові. Головне тут те, що обидва партнери, крім гарячих серць і полум'яних почуттів, почувають також і сильне бажання, щоб їхнє спільне життя зберігати як можна довше.
Вірність і відданість загальним ідеалам, загальним цілям є міцним фундаментом даного союзу. А любов і прихильність тут зберігаються до труни, до могили.
Скорпіон, зустрівшись із Раком і відчувши в серце стрілу Амуру, без зволікання спрямовується до законного шлюбу. А якщо партнер уже зайнятий, то він буде тихо й спокійно чекати своєї години.
Але главою родини буде тільки Скорпіон. При виникненні приступів депресії, які так страшать Рака, Скорпіон негайно бере його під свій захист. А Рак на подяку буде пестити й обслуговувати свого Скорпіона, вносячи в будинок всю свою теплоту душі й прагнення до сімейної гармонії й спокою.
Єдине, із чим Рак повинен постійно вважатися, так це з ревнощами Скорпіона, якщо її вогонь розгориться, згасити його буде дуже складно, а надалі не допоможуть ані клятви, ані завірення. А результат виявиться гірким для обох сторін.

СКОРПІОН і ЛЕВ
У цього шлюбного союзу занадто похмурий тон. Можна сказати, що цей шлюб "замінований" уже із самого початку. Через значну відмінність обох партнерів, протиріч їхніх характерів цей союз не тільки сумнівний, але й приречений на загибель.
Що Леви люблять "грати з вогнем" навіть у сфері любові й шлюбу - це не секрет. Але вони вже заздалегідь повинні знати, що зі Скорпіонами жарти погані, це серйозні й навіть небезпечні люди, вони відразу ж прибігають до відвертого насильства: можуть Лева кинути в "клітку" або, у найгіршому разі, - кинути через забір або в помийну яму. Скорпіони - безжалісні завойовники, власники, які прибирають і привласнюють усе, що тільки можна. А свою власність вони будуть захищати від чужих зазіхань "до останнього патрона".
Потенціал напруги, заряд почуттів у цих партнерів великий, як у цілої електростанції. А якщо вони починають "іскрити", то Боже помилуй, тоді можна чекати й вибуху, і пожежі. Якщо Лев не дає собою управляти, що тоді говорити про Скорпіона? І, крім того, такого ще не було, щоб Скорпіон злякався "левиного рику". Навпаки, бувають випадки, коли Скорпіону доводиться захищати свого Льва від іншого хижака, а потім обмивати його рани й приводити до ладу його розпатлану гриву.

СКОРПІОН і ДІВА
У цьому шлюбному союзі завжди багато суперечок і сварок, незгоди й протиріч. Хоча й говорять, що Скорпіон - це однократний подарунок долі, але благополучним їхній тандем буває тільки в тому випадку, коли між обома партнерами існує хоча б взаєморозуміння, або коли один підкоряється іншому беззаперечно.
Як відомо, Скорпіони являють собою два зовсім різних типи: один - сильний і міцний, самовпевнений представник світського способу життя, що не піддається ніякому впливу ззовні. Інший тип - людина хитра й лукава, повна таємничості, дійсний дипломат, що не проявляє своє щире "Я", що не розстається ніде зі звичною маскою. Кажуть, що обидва типи Скорпіонів без найменших зусиль упораються з будь-яким представником Зодіаку. Так це або не так, але в Дів про всякий випадок є свої заощадження, тому що вони не дуже-то впевнені у своєму партнері.
Як би там не було, але дружба між Дівами й Скорпіонами просто чудова, а в області співробітництва, співавторства мало хто може з ними суперничати. Тут тверезий і холодний розум Діви, з'єднаний з колосальною силою й енергією Скорпіонів, прекрасно реалізує загальні ідеї, плани й задуми, забезпечуючи матеріальний успіх. Тільки в області інтиму Скорпіону завжди здається, що Діва - не більше й не менше, ніж просто "байдужа колода".

СКОРПІОН і ТЕРЕЗИ
Це союз великих життєвих випробувань. Але тому що тут зустрічаються два відмінних дипломати, все залежить від того, хто кого перехитрить.
Найчастіше гармонія в даному союзі валиться через упертість і поперечності Скорпіона. Скорпіони обожнюють виховувати своїх партнерів по любові й шлюбу, та й партнерів по справі - теж. А претензії до Терезів у них і великі, і справедливі. Частенько Терези "напрошуються" на щиросердечну бесіду, де за чашкою кави їм доводиться вислуховувати перерахування їхніх помилок - від самих пелюшок і до останнього дня. Від таких "бесід" Терези не можуть оправитися довго.
Скорпіон - тип дуже складний, всю життя не знімає маску. Тут з боку Терезів потрібна велика пильність й обережність, тому що із займистими почуттями Скорпіона жарти погані. У цьому шлюбі все може складатися навіть благополучно, якщо Терези вчасно зрозуміють, що можуть злагодити зі Скорпіоном, а також зрозуміють, як це потрібно зробити. Зі Скорпіоном боротися можна, але тільки по-гарному і його власною зброєю - хитрістю й лукавством - проти хитрості й лукавства. Але так, щоб він і не запідозрив боротьби.
Шлюбний союз між чоловіками-Терезами й жінками-Скорпіонами вже менш проблематичний. Тут практично все залежить від Терезів. І якщо чоловік-Терези виявиться партнером-лицарем, можна говорити про тривалий і гармонічний шлюб.

СКОРПІОН і СКОРПІОН
Шлюб між Скорпіонами зустрічається рідко, як рідка й дружба між ними. Якщо все-таки вони й вступають у шлюбний союз, то полягає він між зовсім несхожими один на одного партнерами. Наприклад, в одного буде переважати властолюбство, строгість і суворість, а в іншого - дипломатичність, хитрість і щиросердечна гнучкість. Типи Скорпіонів настільки різні, що дають можливість для багатьох сполучень. Якщо вірити древньому прислів'ю, то два Скорпіон в одній банці будуть або нерозлучними друзями, або кровними ворогами.

СКОРПІОН і СТРІЛЕЦЬ
Шлюбний союз між цими партнерами неблагополучний. Зате в цьому випадку ймовірні прекрасні дружні відносини, не виключене й ділове співробітництво, але тільки на основі взаємної довіри й розуміння.
Романтичні відносини мають більше шансів на виживання, якщо чоловік є Стрільцем, а жінка - Скорпіоном.

СКОРПІОН і КОЗЕРІГ
Цей шлюбний союз міцний і не дає підстав для занепокоєння. Але краще нехай це буде варіант, де він - Скорпіон, а вона - Козеріг. Правда, тут головну роль грає не сама любов, а сила товариства, так що цей тандем гарний і для дружніх відносин. Коли один партнер славиться своїм умінням боротися, а інший - своїм мистецтвом пручатися й давати відсіч, то разом вони сильні своєю цілеспрямованою діяльністю. Їх поєднує амбіційність, працьовитість і працездатність, взаєморозуміння й повага, спільність інтересів.
Якщо ж Козерогові вдасться піймати Скорпіона в шлюбні мережі, то він залишиться там до кінця життя. Вони швидко звикають друг до друга, починають облаштовувати спочатку будинок, потім дачу, а там уже подумають і про спільне підприємство.
Найбільше розходження між ними припадає на сексуальну сферу. Якщо Скорпіони тут палкі й жагучі, то Козероги - ледве теплі або навіть прохолодні. І це природно, тому що жоден "Дон-Жуан" або "Казанова" не народився під знаком Козерога. У цієї трагикомичної обставини є ряд переваг, тому що звичайно перемагає тверезий розрахунок і тверезий розум. Тому буде краще, якщо Скорпіон буде старшим за Козерога. А згодом стійкість любові Скорпіона і його сталість зігріють і почуття Козерога.

СКОРПІОН і ВОДОЛІЙ
Між ними можлива лише дружба й товариство. Один - людина дії, інший - мрійник, між ними можливо цікаве спілкування, а от шлюб обіцяє безліч проблем.
Водолій, як прихильник вільної любові, не здатний зрозуміти власництво Скорпіона. Кожний настільки по різному розуміє слова "шлюб", "любов", "борг", що в підсумку виходить розмова на різних мовах. Тому кращим варіантом буде ситуація, коли він - Водолій, а вона - Скорпіон, тому що останнім часто вдається перевиховати свого повітряного партнера. І отоді можна говорити про якусь стійкість відносин. Жінкам-Скорпіонам нерідко вдається приборкати негативні риси свого Водолія, його свавілля, упертість і норовистість, зм'якшити "водолійську" манеру поводження.
Варіант союзу між чоловіками-Скорпіонами й жінками-Водоліями набагато проблематичніший, тому що ці дами сприймають законний шлюб з таким партнером не як шлюбні узи, а як кайдани.

СКОРПІОН і РИБИ
Цей союз може відрізнятися сталістю й міцністю, вірністю й надійністю. Незважаючи на те, що жінка-Скорпіон висуває високі вимоги, що вона є керівником сімейного життя, твердою половиною даного союзу, чоловіки-Риби охоче йдуть у їхні мережі. Риби здатні жити тільки в теплих спокійних водах, а на Скорпіонів можна завжди покластися. Їм можна довірити свою долю, щастя й любляче серце. Те ж саме можна сказати й про тандем чоловіків-Скорпіонів і Риб. Свій острах за майбутнє "рибки" можуть залишити за порогом ЗАГСу, тому що вони вже перебувають за надійною стіною. Взагалі ж Риби вимагають чимало турботи, великого уходу й ще більших почуттів, але Скорпіони добровільно приймають ці умови, тому що обидві сторони дорожать дружньою й теплою атмосферою, надійною домівкою і гарантированно мирним співіснуванням.    
   
  Друк
   

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
- Я так рад! Моя дочь выходит замуж.- За кого? - За своего бывшего одноклассника. - Это хорошо. Такому пожилому мужчине давно пора остепениться.

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100