Головна » Гороскоп сумісності - Телець


Овен
            

Телець
            

Близнюки
            

Рак
            

Лев
            

Діва
            

Терези
            

Скорпіон
            

Стрілець
            

Козеріг
            

Водолій
            

Риби
            
 

ТЕЛЕЦЬ (21 квітня - 21 травня)


ТЕЛЕЦЬ і ОВЕН
Без сумніву, Овен для Тельця є самим рішучим, сильним і надійним партнером із усього Зодіаку. Для Тельця добре те, що Овен відразу ж може "причалити", куди тільки Тельцю завгодно, й відразу ж устати "на якір". Зі своїм Овном Телець ніколи й ніде не пропаде. Овен, звичайно, може бути й вірним, і відданим, дуже турботливим і справедливим, але в нього також є свої "але", і їх чимало. Уже сама доля Овна неспокійна й мінлива. Це "діючий вулкан", на якому доведеться сидіти Тельцю. Незважаючи на те, що вони обоє люблять працювати й займатися домівкою, постійно щось переробляючи, прикрашаючи свій будиночок , обидва партнери перебувають у вічних суперечках через якісь дріб'язки, що часом заважає їм подовгу перебувати разом.
Кожен повинен мати свою особисту кімнату, територію, хоча вночі - тільки разом. Телець створить для свого Овна найкращі умови як для роботи, так і для відпочинку. Причому, чим більше Овен кип'ятиться й вирує, тим спокійніше стає Телець. А для Овна це є кращим лікарським засобом як для тіла, так і для душі.
ТЕЛЕЦЬ і ТЕЛЕЦЬ
Безумовно, тут існує один загальний знаменник: вони обидва схожі на "самохідні ощадні банки" з одним прагненням забезпечити себе на старості літ.
Обидва Тельця добре знають, чого бажає й хоче партнер по любові й шлюбу. І любов у них приходить і зміцнюється теж з нагромадженням матеріальних благ і збільшенням грошового рахунку в банці.

ТЕЛЕЦЬ і БЛИЗНЮКИ
Незважаючи на сильне почуттєве тяжіння, і багато спільного, цей шлюбний союз не є життєздатним, не придатний уже через те, що Близнюки, як правило, рідко бувають вдома, а Тельці страждають від приступів ревнощів і підозр. Вічні суперечки й сварки - постійні гості в цьому домі. Хоча в цьому подружнім житті Близнюки й виступають ініціаторами всіх любовних і еротико-сексуальних забав, надцікавих розмов і задушевних бесід, але як партнери вони чудові в ролі "лицаря на годину". Правда, деякі ідеї Близнюків у руках Тельців швидко приймають вигляд грошей або інших матеріальних цінностей, але, як правило, залишаються вони в тих же самих Тельців, і Близнюкам просто недоступні. Зрозуміло, останніх ця ситуація зовсім не влаштовує, особливо якщо вона носить тривалий характер і часто повторюється. Часте нерозуміння один одного приводить до розриву відносин і закінчується розлученням.

ТЕЛЕЦЬ і РАК
Між Тельцями й Раками можуть утворюватися й існувати прекрасні взаємини, повне розуміння - надійна застава твердого фундаменту для шлюбного союзу.
Головне - у них багато загального. Обидва люблять домашнє вогнище, мріють про власний будинок - затишний і комфортабельний, про садок із квітами, огородик і т.д. Якщо вони обоє візьмуть під контроль негативні риси свого характеру й вдачі, накладуть заборону на впертість і норовистість, тоді їхнє сімейне життя може протікати в щасті й згоді.
Древня мудрість каже, що Телець тільки тоді робить "землетрус", коли починає валандатися той стілець, на якому він сам сидить. У цьому шлюбному союзі придане Тельця - його гаряче серце й необхідне матеріальне забезпечення, що створює Раку мир і спокій, у якому він потребує не менше, ніж у хлібі насущному. Але якщо Рак хоче їх зберегти, він повинен знати, що Телець, як самодержець сімейної імперії, ніколи не потерпить, щоб у його володіння проникнув хто-небудь "з боку". Тельці ревниві і з цим постійно доводиться вважатися. Різні сторонні особи, колишні дружки або подружки Раку, негайно й нещадно виганяються, тому що Телець не потерпить навіть тіні якогось "любовного трикутника".
Трапляється, звичайно, і так, що Рак стає домашнім інвентарем Тельця, але зате він уже забезпечений до кінця свого життя. Телець є єдиним із усього Зодіаку, хто спокійно переносить всі щиросердечні кризи Раку без шкоди для стану власної душі.
Всім добре відомо, як часто Раки приходять у зневіру, пасують і відступають від своєї мети через відсутність завзятості й витримки, витривалості й наполегливості. Отут-то їхньою єдиною надією й рятівником може стати Телець, у достатку наділений цими властивостями характеру.

ТЕЛЕЦЬ і ЛЕВ
Незважаючи на фізичне притяжіння, надій на міцний союз мало. І головною причиною цього є те, що ніхто з них не здатний до підпорядкування. Це народжує постійні суперечки й сварки, погіршуючи взаємини.
Для ґрунтовного Тельця його партнер - власність, особистий інвентар, і Львові потрібно завчасно подумати про це й ретельно все зважити. Спільне в цьому тандемі те, що обоє люблять гроші, тільки Телець заробляє і збирає їх сам, а Лев воліє їх витрачати, і витрачати широко.
Цьому союзу часто загрожують сімейні сцени й спектаклі за сценаріями Лева, на які він є справжнім майстром, а Тельця ці сюжети можуть довести до гніву й люті, до "білої гарячки" з усіма сумними наслідками. Тому що Леви здатні втішати душі, яким не вистачає розуміння, і поза будинком, то ревнивому Тельцю цей шлюбний союз ніякого щастя не принесе.
Якщо Телець - сама обережність і ощадливість, справжній трудяга з однією лише метою мати свою власність і забезпечену старість, то Лев - це духовне барство, великодушність і шляхетність, щедрість і марнотратство. Якщо з роками всі страсті й палахкотіння начебто б втряслися й загасли, однаково, війна буде тривати, але в іншому напрямку. Тепер буде "війна визвольна", "війна за волю й незалежність", а "хрін не солодший за рідьку". Тому такого союзу варто уникати.

ТЕЛЕЦЬ і ДІВА
Цей шлюбний союз удалий і сприятливий і для Тельця, і для Діви. Якщо між ними й не буде божевільної любові, то, у крайньому випадку, глибока симпатія й прихильність друг до друга можуть зберегтися до кінця життя.
В основному, обох примиряють і поєднують реалістичні погляди на життя й здорова практичність, що є міцним фундаментом їх гармонічного подружнього життя. У цьому союзі інфляція й банкрутство зовсім виключене.
Діви своїх Тельців почитають і цінують, а останні такому відношенню тільки раді, і зі своєї сторони намагаються віддячити своєю любов'ю й почуттями, своєю турботою й поводженням. Вони мають стільки спільного, що є чим-то на кшталт дублерів, багато в чому безпомилково доповнюючи один одного. У цей союз Телець приносить своє гаряче серце й почуття, а Діва - тверезу голову, практицизм, розсудливість. Обоє гарно уживаються й миролюбні, в обох гостре чуття й смак до всіх господарських і фінансових питань. Обом це приносить щиросердечну гармонію й радість у спільному житті, надає впевненість у майбутньому, піднімає дух і настрій.

ТЕЛЕЦЬ і ТЕРЕЗИ
Тут особливі коментарі не потрібні. Незважаючи на те, що в них досить велика подібність і багато спільного, однак тривалий шлюбний союз між ними неможливий через зовсім протилежні життєві принципи.

ТЕЛЕЦЬ і СКОРПІОН
Між Тельцем і Скорпіоном буває або велике притягання, або явний антагонізм, але байдужість - ніколи. Цей шлюбний союз - "вулкан із двома кратерами", з яких вічно димлять клуби ревнощів, причому ревнощів у квадраті або в кубі.
Запасів почуттів і страстей в обох вистачить на десять життів інших людей. Довгий час для цієї пари головну роль грає інтимне життя, еротико-сексуальна сторона. Іскри любові й страсті Скорпіона відразу ж запалюють гарячу кров Тельця. А зовнішній спокій і холоднокровність - це просто зоровий обман для навколишнього світу. Відзначимо, що цей союз приносить гарних і талановитих дітей.
Обидва партнери схожі один на одного своїм темпераментом, замашками власника й буйних страстей. Вірним супутником такого союзу є почуття ревнощів, головний сценарист і режисер всіх домашніх драм. Правда, коли все ладиться, коли вольові імпульси не перевищують норму, тоді ця пара в житті не пропаде, буде прекрасно процвітати й розвиватися, спільними зусиллями вистоїть у боротьбі з будь-якими недругами й конкурентами.
Якщо життя не заладиться, щоб уникнути зайвих жертв, в ім'я збереження нервів і здоров'я, краще спокійно й миролюбно розійтися й пошукати щастя в іншій гавані.

ТЕЛЕЦЬ і СТРІЛЕЦЬ
Шлюбний союз між Тельцем і Стрільцем приречений на загибель, так як не має під собою ні найменшої твердої опори. Одне тільки фізичне притяжіння - ця барвиста мильна булька, що лопається від найлегшого вітерцю життя.

ТЕЛЕЦЬ і КОЗЕРІГ
Для меланхоличного серця Козерога Телець є справжньою знахідкою. В обох почуття мають постійний і тривалий характер. Як у любові, так і в шлюбі ця пара вірна й віддана один одному, що гарантує стабільний союз із більшим коефіцієнтом міцності. Між ними, як правило, не виникає любові з першого погляду, але зате з роками поглиблюється взаєморозуміння й згода, міцніє почуття прихильності.
Але й отут все-таки є одне "але". Тут як сама любов, так і шлюб повинні бути підкріплені грошима або іншими матеріальними благами.
Обидва партнери пронизані й насичені життєвою реальністю й практичністю. У цьому шлюбному союзі переважають завзятість і витримка, витривалість і наполегливість, обмірковування й планування, тобто всі властивості людини, які сприяють здійсненню життєвої мети. Відразу ж після весілля в них з'являються спільні інтереси і плани, які в майбутньому рухають їх уперед і нагору. А якщо Козеріг у цей союз приносить і свій будинок, то Телець його прикрашає в повному змісті цього слова, одночасно сполучаючи приємне з корисним. Розбіжності між ними настільки несуттєві, що загальному добру зовсім не заважають.

ТЕЛЕЦЬ і ВОДОЛІЙ
Відразу ж можна сказати, що цей шлюбний союз для Тельця є одним з гірших, тому що тут він не буде мати ні спокою, ні відпочинку. Тельцеві необхідний осілий спосіб життя, гарантоване, забезпечене майбутнє. Телець надзвичайно прив'язаний до свого будинку. Сяючи повітряні замки так і залишаються для нього мильними бульками без малейшей користі. Телець прекрасно розуміє, що наш мир безперервно змінюється, але любов і гроші, гроші й любов, якими були за старих часів, такими й залишаться надалі.
У Водолія процвітає багата фантазія і яскрава, жива уява, виникають раптові думки, ідеї, досить оригінальні, хоча часто й сумнівні, нерідко спостерігається легковажність, і бідному Тельцю постійно доводиться його "приземляти" для занять чим-небудь більш практичним і корисним.
Як видно, цей союз чреватий постійними несподіванками й сюрпризами, не завжди приємними. Найчастіше все йде нанівець через хворобливе прагнення Водолія до пригод, його тяги до всього нового й незвіданого. Телець, зрозуміло, із цим миритися не може, не хоче й не буде. Тому розставання тут гарантоване.

ТЕЛЕЦЬ і РИБИ
Шлюбний союз між ними будується на міцному фундаменті, тому що існує й фізичне тяжіння, і любовні страсті, у них у пошані вірність і відданість. Риби, що з'єднали свою долю з Тельцем, більше не відступають від нього ні на крок. А Телець, що піймав свою "золоту рибку", більше її від себе не відпускає, створюючи у власному "акваріумі" найкращі умови для проживання.
У цієї пари багато спільного. Обидва люблять спокій, особливо щиросердечний. Обидва люблять затишок і зручності, все гарне й дороге. Обидва люблять "солодке життя". Різниця тільки в тім, що Риби - це вроджені ледарі, що живуть тільки сьогоднішнім днем, а Телець - трудівник, що сам організовує свою долю.
Цей шлюб буде чудовий за гарних матеріальних умов. Він вимагає достатку й заможного дозвільного життя, веселощів й насолоди й, зрозуміло, любов, притім - жагучу. Але, щоб ця любов не дуже-то розпестилася, у Тельця завжди є реалістичний план і досить надійний контроль над банківським рахунком.
Рибам цей союз дає впевненість у завтрашньому дні, вірність і відданість - нічого кращого вони не можуть і побажати.
Тельцям теж не доводиться ображатися на своїх партнерів зі знака Риб - ті сумлінно віддають їм щирі почуття, щиросердечну теплоту й сердечність. Їхні страсті, разом узяті, можуть миттю розтопити цілий айсберг.
Тельці, як правило, багато працюють і, звичайно, утомлюються. Отоді їм і потрібний спокій, турбота й піклування, а краще за Риб цього ніхто не зробить - вони вроджене милосердя. Єдине, чого тут потрібно побоюватися, так це міцних напоїв, сильнодіючих лікарських препаратів або наркотиків, на які іноді попадаються Риби. Але, як правило, Телець такого роду насолоди перекреслює за дві секунди, воліючи лише до насолоди любові.    
   
  Друк
   

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
Для некоторых: обручальное кольцо – спасательный круг.

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100