Головна » Гороскоп сумісності - Терези


Овен
            

Телець
            

Близнюки
            

Рак
            

Лев
            

Діва
            

Терези
            

Скорпіон
            

Стрілець
            

Козеріг
            

Водолій
            

Риби
            
 

ТЕРЕЗИ (24 вересня - 23 жовтня)


ТЕРЕЗИ й ОВЕН
Тут Овен зустрічається зі своїм антиподом із Зодіаку. Незважаючи на те, що обидва партнери по своєму щиросердечному складу різні, що в них існують протиріччя в багатьох областях життя, вони дуже часто одружуються. Овнов притягає зовнішня краса Терезів, а Терезів - сміливість, рішучість і бойовий дух Овна. Цей союз має право на життя, якщо Овен не буде наступати, атакувати, гнути й згинати партнера під себе, а Терези не будуть намагатися з усіх усюдин вносити "гармонію", усе згладжувати й вирівнювати. Якщо тут будуть діяти принципи "демократії" і "рівноправності", даний союз може бути досить стерпним.

ТЕРЕЗИ й ТЕЛЕЦЬ
Тут особливі коментарі не потрібні. Незважаючи на те, що в них досить велика подібність і багато спільного, однак тривалий шлюбний союз між ними неможливий через зовсім протилежні життєві принципи.

ТЕРЕЗИ й БЛИЗНЮКИ
Шлюбний союз між ними часто закінчується розлученням і розставанням. Крім того, дуже часто трапляються фатальні розлуки різного характеру. У цьому союзі поєднується інтелект і почуття, а в спільному досвіді народжується вміння любити, лестити і мистецтво жити.
Близнюки щодня на срібному підносі приносять Терезам свої геніальні ідеї, а Терези вже заливають їх у форми. Кращим у цьому союзі є обопільне вміння спільно радіти, розважатися, веселитися і насолоджуватися, обоє люблять вечірки і компанії, жарти, гумор і сатиру, світ мистецтв.
Обидва партнери не терплять перебувати на самоті, що є їхнім лютим ворогом, і від якого намагаються позбутися по можливості рано і швидко - одруженням або заміжжям.
Терези багато працюють, але щоб утримати таку "райську пташку", як Близнюк, удержати у своїй клітці, потрібні великі витрати. Крім того, щоб не дуже розсердити свого хазяїна або господарку, кожен Близнюк повинен добре вивчити всі відмітні риси партнера. По-перше, Терези дуже намагаються всім сподобатися. Маючи вроджену красу і гарний смак у всьому, вони чудово вміють і витрачати гроші, про що Близнюк повинен постійно пам'ятати. По-друге, Терези люблять і бажають, щоб їх визнавали і щоб їх вічно хвалили і лестили їм. Якщо все це буде свято дотримано, те даний шлюбний союз буде тривати навіть кілька років підряд, а те і більше.

ТЕРЕЗИ й РАК
Цей шлюбний союз завжди проблематичний і найчастіше закінчується розлученням. Тут страждають обидва партнери. У початковому періоді залицяння Рака скоряє зовнішня краса й поводження Терезів, їхня ввічливість і люб'язність. Але потім, після того, як головний пік залицянь пройдений, Рак починає розуміти, що це - звичайна принада для чергової жертви.
Якщо Рак живе своїм внутрішнім світом, то Терези віддають перевагу веселощам і розвазі у світських компаніях. Звикання й пристосованість до цього союзу коштує турбот, і турбот цих не менше, ніж "вагон і маленький візок". Недолік терпіння і доброї волі часто притупляють почуття й заважають взаєморозумінню. У підсумку - розлучення й розставання.

ТЕРЕЗИ й ЛЕВ
У цього шлюбного союзу по статистиці найнижчий відсоток розлучень. Інтерес друг до друга виникає з найпершої зустрічі. Напевно, тому їхнє спільне життя, як під час залицяння, так і після нього, повне радості й щастя, щиросердечної теплоти й розуміння. Партнери легко й швидко звикають один до іншого, закохуються й разом ідуть на підйом.
Якщо тільки Лев буде досить фінансувати й матеріально заохочувати свого партнера зі знака Терезів, то їхній будинок завжди буде місцем радості й любові.
У цьому шлюбному союзі Терези постійно повинні піклуватися про свою зовнішню красу й привабливість, не втрачати своє святкове обличчя. Вони повинні завжди виражати замилування й бажати свого Лева, спокушати його, застосовуючи всі відомі підсобні засоби.
Якщо Львові повезло, і він одержав славетне ім'я, високу нагороду або важливий титул, вдячність із боку громадськості, то Терези обов'язково поставлять його у відповідну позолочену рамку, будуть за ним доглядати й стежити за тим, щоб і Лев, і рамка перебували в ідеальному стані.
Правда Лева ще якийсь час будуть тривожити колишні шанувальниці й шанувальники Терезів, яким буде важко навіть після одруження обходитися без хвалебних гімнів й любовних домагань колишніх поклонників. Крім того, свого партнера зі знака Терезів Львові доведеться привчати до буденної, повсякденної праці - завдання не з легких, оскільки Терези, як правило, фізичної роботи, перенапруги бояться більше, ніж чорт ладану, будучи глибоко впевнені в тім, що створені тільки для радості й насолод, для задоволень, але не для роботи. Але Левам згодом все-таки вдається змінити ситуацію. Шлюбний союз знаходить "другий подих", подружнє життя налагоджується й приносить відповідні корисні плоди.

ТЕРЕЗИ й ДІВА
Цей шлюбний союз приречений на невдачу. Він розпадається в основному через критику Діви на адресу свого партнера. Немаловажну роль у цьому грає й сильний егоїзм обох. Найкращий варіант цього союзу - співробітництво, співавторство, ділове партнерство, але тільки в таких сферах й областях, де обидві сторони зацікавлені однаково.

ТЕРЕЗИ й ТЕРЕЗИ
Шлюбний союз між цими партнерами звичайно приречений на провал, головним чином, через фатальні удари й мінливість Долі. Саме характерне для цього культурного союзу - витончене, рафіноване спілкування між партнерами, а також їхні претензії до життя, любов до гарних, витончених, дорогих речей.
Знак Терези завжди символізував уміння жити й співробітничати, а також уміння витрачати гроші й насолоджуватися всіма радостями життя. А якщо насолоджуватися немає за що? Як бути тоді? Від фізичної й "чорної" роботи, від будь-якрї стомлюючої праці вони обидва відмовляються категорично. Тут не допомагає ні цивілізований побут, ні культурний спосіб життя, ні дипломатичний талант, які в деяких випадках могли б створити базу для благополучного сімейного життя.

ТЕРЕЗИ й СКОРПІОН
Це союз великих життєвих випробувань. Але тому що тут зустрічаються два відмінних дипломати, все залежить від того, хто кого перехитрить.
Найчастіше гармонія в даному союзі валиться через упертість і поперечності Скорпіона. Скорпіони обожнюють виховувати своїх партнерів по любові й шлюбу, та й партнерів по справі - теж. А претензії до Терезів у них і великі, і справедливі. Частенько Терези "напрошуються" на щиросердечну бесіду, де за чашкою кави їм доводиться вислуховувати перерахування їхніх помилок - від самих пелюшок і до останнього дня. Від таких "бесід" Терези не можуть оправитися довго.
Скорпіон - тип дуже складний, всю життя не знімає маску. Тут з боку Терезів потрібна велика пильність й обережність, тому що із займистими почуттями Скорпіона жарти погані. У цьому шлюбі все може складатися навіть благополучно, якщо Терези вчасно зрозуміють, що можуть злагодити зі Скорпіоном, а також зрозуміють, як це потрібно зробити. Зі Скорпіоном боротися можна, але тільки по-гарному і його власною зброєю - хитрістю й лукавством - проти хитрості й лукавства. Але так, щоб він і не запідозрив боротьби.
Шлюбний союз між чоловіками-Терезами й жінками-Скорпіонами вже менш проблематичний. Тут практично все залежить від Терезів. І якщо чоловік-Терези виявиться партнером-лицарем, можна говорити про тривалий і гармонічний шлюб.

ТЕРЕЗИ й СТРІЛЕЦЬ
Між ними може складатися міцний і щасливий шлюбний союз, але тільки при дійсній взаємній любові. Тоді відпадають взагалі будь-які ускладнення.
Тут немає домашніх війн, навіть локального характеру, тому що партнери розуміють один одного з півслова, а на дрібні грішки не звертають ніякої уваги. Крім того, немає такого чоловіка-Стрільця, якого жінка-Терези не змогла б зачарувати й ощасливити. А для чоловіків-Терезів дорожче за все перемога над жінкою-Стрільцем. Але все-таки найкращий варіант той, де він - Стрілець, а вона - Терези. У цих випадках вони разом задумують і загальні плани, і програму соціального підйому, своє майбутнє.

ТЕРЕЗИ й КОЗЕРІГ
Шлюбний союз між ними, як правило, неміцний і неблагополучний. Тут навіть товариські відносини - рідкість.
Утруднення звичайно бувають наслідком занадто великої різниці в темпераментах, рисах характеру й поглядах на життя. Це шлюб, у якому відсутні полум'яні клятви, ніжні пещення й незабутні місячні ночі. Більше життєздатний варіант цього союзу, якщо Терезам-жінкам уже далеко за сорок або п'ятдесят років, коли їх уже не хвилює еротико-сексуальна сторона життя, коли можливі спільні погляди, спрямовані на матеріальні блага й забезпечення.
У більшості випадків після овдовіння Терезів партнер зі знака Козерога здається їм просто ідеальним. Коли жінка-Терези бачить і почуває, що життя вже незабаром піде на захід, отоді вона вже рішуче тягне обраного Козерога за роги до ЗАГСу. А надалі в цьому союзі практичне і корисне буде співіснувати поруч із красотою, гарною кухнею й всіма можливими культурними заходами.

ТЕРЕЗИ й ВОДОЛІЙ
Шлюбний союз між ними протікає більш сприятливо, якщо він - Терези, а вона - Водолій. Це, імовірно, тому, що вони обоє досить байдужі до офіційного одруження. У кожного протоптана своя ліва стежка в сусідній "садок", де спокійно можна насолоджуватися забороненими райськими плодами у впевненості, що зі свого ж раю вигнаний не будеш.
І дійсно, цей сімейний союз протікає без конфліктів і без криз. Жіночим принадностям "Водолейки" важко противитися будь-якому чоловіку, а Терезам - тим більше. Їх спільне шлюбне життя дає чимало нового партнерам, вносить пожвавлення в їхній побут, уявлення, почуття, розширює їх духовні обрії.
У тому випадку, коли партнерами в шлюбі є чоловік-Водолій і жінка-Терези, цей союз може бути недовговічним, у ньому можливі й розлучення, і розставання.

ТЕРЕЗИ й РИБИ
Про цей шлюбний союз і говорити нема чого. Тут спостерігаються й розлучення, і вдівство, і фатальні розлуки з самих різних причин. Дружба тут можлива, умови для неї більш сприятливі, а для співробітництва - просто відмінне сполучення партнерів.    
   
  Друк
   

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
— Чи змінився твій чоловік після весілля? — цікавиться приятелька у подруги, котра щойно вийшла заміж — Дуже! — зітхає та. — Раніше він говорив про серце, а тепер лише про шлунок.

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100