Головна » Гороскоп сумісності - Водолій


Овен
            

Телець
            

Близнюки
            

Рак
            

Лев
            

Діва
            

Терези
            

Скорпіон
            

Стрілець
            

Козеріг
            

Водолій
            

Риби
            
 

ВОДОЛІЙ (21 січня - 19 лютого)


ВОДОЛІЙ й ОВЕН
Цей шлюбний союз може бути й щасливим, і благополучним за умови, що сильний Овен не буде придушувати настільки ж яскраву індивідуальність Водолія, а останній не буде викликати в Овна почуття ревнощів. Статистика підтверджує, що від цього шлюбу народжуються самі талановиті діти. Цей союз також славиться своїми жагучими любовними клятвами й казковими інтимними забавами, що не мають рівних у всьому Зодіаку. Хто кого більше збуджує й притягає - сказати складно. У цьому шлюбному союзі, якщо й виникають якісь неполадки й тертя, то виявляються вони не відразу, а поступово, з роками. І отут не спрацює принцип Овна "гнути й ламати", тому що перекірливого Водолія не дуже-те зігнеш і зламаєш. Але все-таки останнє слово залишається за Овном

ВОДОЛІЙ і ТЕЛЕЦЬ
Відразу ж можна сказати, що цей шлюбний союз для Тельця є одним з гірших, тому що тут він не буде мати ні спокою, ні відпочинку. Тельцеві необхідний осілий спосіб життя, гарантоване, забезпечене майбутнє. Телець надзвичайно прив'язаний до свого будинку. Сяючи повітряні замки так і залишаються для нього мильними бульками без малейшей користі. Телець прекрасно розуміє, що наш мир безперервно змінюється, але любов і гроші, гроші й любов, якими були за старих часів, такими й залишаться надалі.
У Водолія процвітає багата фантазія і яскрава, жива уява, виникають раптові думки, ідеї, досить оригінальні, хоча часто й сумнівні, нерідко спостерігається легковажність, і бідному Тельцю постійно доводиться його "приземляти" для занять чим-небудь більш практичним і корисним.
Як видно, цей союз чреватий постійними несподіванками й сюрпризами, не завжди приємними. Найчастіше все йде нанівець через хворобливе прагнення Водолія до пригод, його тяги до всього нового й незвіданого. Телець, зрозуміло, із цим миритися не може, не хоче й не буде. Тому розставання тут гарантоване.

ВОДОЛІЙ і БЛИЗНЮКИ
Між ними можлива не тільки дружба і співробітництво, але і досить примітний і забавний шлюбний союз - з оригінальними ідеями, витівками і планами, зі знанням секретів мистецтва любові і сексу. Цей шлюб буває живим, жвавим, але досить і досить незабезпеченим, тому що матеріальна сторона слабка як в одного, так і в іншого партнера. Вони не женуться за званнями і титулами, начисто відкидаючи накопичуваний і міщанський образ життя.
Здається, що вони спеціально створені друг для друга. Часто тут любов виникає з першого погляду, і отут немає нічого дивного, обидва готові пурхати, немов два метелики, воркотати, як горлинки, особливо під покривом місячних ночей, які скінчуються забавами інтимного характеру. Обидва партнери люблять волю почуттів і незалежність думок. Їхнє кредо: "однакові права у всім!".
Досить жагучий у сфері любові Водолій, проте, не поспішає до офіційного шлюбу і оформлює його законним образом тільки при необхідності. Для цього Близнецю доводиться ретельно потрудитися, пускаючи в хід красномовство, визнання в любові і аналогії з біблійними текстами, і чисто психологічні бесіди, а просто так Близнюк не змусить свого Водолія переступити поріг палацу одружень. А попереду нелегка праця - переконати Водолія узятися за діло, щоб відволікти його від бажання любуватися повітряними замками.
Якщо Близнюк зуміє зробити так, щоб Водолій не відчув насильства, примуса, якщо в нього буде відчуття добровільності, що все відбувається з власної ініціативи, отоді життя в цих партнерів налагодиться.
У цьому шлюбному союзі нудьга немислима. Міркування Близнюка Водолій переносить спокійно, стоїчно, іноді навіть підтакуючи. Але дещо "намотує на вус". Якщо Близнюки були б ще тактовніші і акуратніші, шлюб був би досить вдалим.

ВОДОЛІЙ і РАК
Шлюбний союз між ними ніякого щастя не приносить. Тут не допоможе ні взаємоповага, ні фізичне тяжіння. Навіть дружба або співробітництво випаровуються, як вода в пустелі. Цим людям не варто зв'язувати себе якими-небудь відносинами. Сім разів у тиждень вони сходяться, і сім разів - розходяться. Їхній шлюб приречений на невдачу й провал.

ВОДОЛІЙ і ЛЕВ
Між цими партнерами буває багато протиріч, але їх майже завжди можна перебороти. У цьому шлюбному союзі розлучення - рідкість. Під загальним дахом і загальною ковдрою в них безперервно виникають маленькі війни місцевого характеру, щоправда, без переможців і переможених. Сильне тілесне притяжіння згодом згладжує розходження в поглядах і думках, у переконаннях і світоглядах.
Водолії - прихильники вільної любові, вільних зв'язків. Вони ніколи не квапляться зі шлюбом. А якщо й вдається провести його через поріг ЗАГСу, то спочатку варто не міняти той спосіб життя, що був до одруження. Він буде звичний для Водолія й, до речі, не менш зручний для самого Лева.
Водолій - це самий неповторний, оригінальний тип із усього Зодіаку. Він не визнає ні титулів, ні звань. Його ідеал - воля й незалежність без насильства й примуса. І хоча від усього цього в Лева стає сторчма вовна, у глибині душі він розуміє, що якась частка істини тут є. А раз так, то потрібно іти на компроміс. Тим більше, що Водолія не переконаєш ні вагомими аргументами, ні фактами. Переконавшись у цьому, Лев погоджується на обопільне взаєморозуміння.

ВОДОЛІЙ і ДІВА
Незважаючи на можливість фізичного тяжіння, цей шлюбний союз неблагополучний і приречений на розставання. Тут навіть рідкими буваю ділові зв'язки, вуж не говорячи про яку-небудь дружбу.

ВОДОЛІЙ і ТЕРЕЗИ
Шлюбний союз між ними протікає більш сприятливо, якщо він - Терези, а вона - Водолій. Це, імовірно, тому, що вони обоє досить байдужі до офіційного одруження. У кожного протоптана своя ліва стежка в сусідній "садок", де спокійно можна насолоджуватися забороненими райськими плодами у впевненості, що зі свого ж раю вигнаний не будеш.
І дійсно, цей сімейний союз протікає без конфліктів і без криз. Жіночим принадностям "Водолейки" важко противитися будь-якому чоловіку, а Терезам - тим більше. Їх спільне шлюбне життя дає чимало нового партнерам, вносить пожвавлення в їхній побут, уявлення, почуття, розширює їх духовні обрії.
У тому випадку, коли партнерами в шлюбі є чоловік-Водолій і жінка-Терези, цей союз може бути недовговічним, у ньому можливі й розлучення, і розставання.

ВОДОЛІЙ і СКОРПІОН
Між ними можлива лише дружба й товариство. Один - людина дії, інший - мрійник, між ними можливо цікаве спілкування, а от шлюб обіцяє безліч проблем.
Водолій, як прихильник вільної любові, не здатний зрозуміти власництво Скорпіона. Кожний настільки по різному розуміє слова "шлюб", "любов", "борг", що в підсумку виходить розмова на різних мовах. Тому кращим варіантом буде ситуація, коли він - Водолій, а вона - Скорпіон, тому що останнім часто вдається перевиховати свого повітряного партнера. І отоді можна говорити про якусь стійкість відносин. Жінкам-Скорпіонам нерідко вдається приборкати негативні риси свого Водолія, його свавілля, упертість і норовистість, зм'якшити "водолійську" манеру поводження.
Варіант союзу між чоловіками-Скорпіонами й жінками-Водоліями набагато проблематичніший, тому що ці дами сприймають законний шлюб з таким партнером не як шлюбні узи, а як кайдани.

ВОДОЛІЙ і СТРІЛЕЦЬ
Для благополучного союзу тут є непогані задатки. На життя обидва партнери дивляться майже однаковими очами, подібно поводяться в різних життєвих ситуаціях. Обидва цінують волю й незалежність, обидва самостійні.
Між ними існує й фізичне тяжіння. Найкращий варіант тут той, де Водолій - чоловік, а Стрілець - жінка, тому що саме "стрельчиха" може переконати свого Водолія в тім, що вона сама найкраща жінка на світі, і створена тільки для нього. Цей гіпноз діє доти, поки Водолій не піднесе їй перший сюрприз, що нерідко залишається останнім.
Гірше обстоят справи між Стрільцем і жінкою-Водолієм. Спочатку доведеться неабияк помучитися й перестраждати через його вічну нерішучість і щиросердечний розлад. Уже тільки з однієї цієї причині їхні відносини стають проблематичними. Чоловік-Водолій постійно вимагає для себе пільг і переваг, а винести це може далеко не кожна жінка. Тому при бажанні зберегти шлюб доводиться шукати шляхи компромісу, і прекрасній "Водолійці" доводиться бути сімейним психотерапевтом або гіпнотизером.

ВОДОЛІЙ і КОЗЕРІГ
Цей союз сприятливий тільки для ділового співробітництва, співавторства, тому що навіть для дружби отут немає ніякого реального ґрунту. Козерогові просто не звикнути до оригінальності й екстравагантності Водолія, до його жартів-примовок, здоровому гумору й нестандартних поглядів.
Шлюб між цими партнерами практично нереальний. Чоловік-Водолій для жінки-Козерога, можна сказати, зайва розкіш. Він не придатний для спільного шлюбного життя, ніяких благ, одні лише турботи й турботи та головний біль. У цьому союзі жінка-Козеріг може зіграти тільки роль менеджера або спонсора.
Ще гірший варіант - чоловік-Козеріг і жінка-Водолій. В очах Козерога ці жінки швидко гублять свій авторитет, престиж і репутацію. Адже жінка-Водолій - це мир мистецтва, естради, кіно зі своїми законами, прагненням до вільного життя, бажанням блиснути, звичкою до гучних нічних гулянок. До того ж вона може зненацька покинути свого Козерога назавжди - без пояснення причини, без довгих розмов. І тоді шукай вітру в поле. У розлученні Козеріг страждає без найменшої провини, тому що душа його чиста, як у немовляти.

ВОДОЛІЙ і ВОДОЛІЙ
Загальний девіз цього союзу: "хай живе воля, незалежність і рівноправність!" Самі вірні окови даного тандема - цілковита воля партнера. До речі в сфері шлюбу цей союз єдиний, де партнери можуть обходитися без подружок і дружків, безмірно захоплюючись і милуючись один одним. Але як тільки один з партнерів забуває заповітний девіз, шлюб починає тріскотіти по швах.

ВОДОЛІЙ і РИБИ
Цей шлюбний союз проблематичний і неблагополучний. Початок відносин може бути веселим й святковим, але стабільність тандема малоймовірна. Тут усе валандається, коливається - почуття, настрій, життя й доля. Рибам залишається або відректися від себе в ім'я Водолія, або гребти з негостинних вод дуже енергійно.    
   
  Друк
   

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
- Я так рад! Моя дочь выходит замуж.- За кого? - За своего бывшего одноклассника. - Это хорошо. Такому пожилому мужчине давно пора остепениться.

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100