Головна » Піротехніка

28-03-2012, 22:19
Мікс феєрверків м. Виноградово

Фірма "Мікс феєрверків" пропонує повний спектр послуг по організації піротехнічного оформлення весілля, юбілею, дня народження, корпоративної вечірки та будь-яких інших мироприємств.

В нашому магазині найширший асортимент піротехнічної продукції : феєрверки, петарди, холодні вогні, фонтани, небесні ліхтарики, хлопушки, римські свічки, бегальські вогні та багато інших позицій, які задовільнять будь-які смаки та потреби.
Весь свій професіонлізм наші працівники направляють на створення емоцій, якими наповнюються серця наших клієнтів. Ми готові дарувати вам свято завжди, адже будь-яку радісну подію можна перетворити в незабутній вечір!
Власні розробки феєрверків та шоу в комбінації з музичним супроводом, дозволяють запронувати Вам широкий асортимент нових нестандартних і ексклюзивних композицій піротехнічних програм.
Рейтинг:
. Прочитано: 3358
18-10-2010, 00:15
ВЕСІЛЬНІ САЛЮТИ ТА ФЕЄРВЕРКИ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК м.Іршава


Ми раді запропонувати Вам свої послуги з організації та проведення святкових салютів, феєрверків та піротехнічних шоу, які стануть прикрасою Вашого свята, будь то шоу-програма, весілля чи день народження. Висотні і наземні салюти та феєрверки, широкий вибір фонтанів, постріли серпантином, конфетті і багато чого іншого зроблять організацію та проведення свят незабутньою подією.
Здійснюємо виїзд по Закарпатській області.
Також пропонуємо на протязі року в продажу найширший асортимент та вибір побутових піротехнічних виробів (салютні установки, феєрверки, ракети, фонтани, римські свічки, хлопавки, бенгальські вогники та багато іншого…).
Вся продукція високої якості, сертифікована та відповідає всім нормам та вимогам по техніці безпеки.
Рейтинг:
. Прочитано: 3634
7-05-2010, 09:57
Салют из светящих шаров -  г.Берегово

Свадьба - это праздник любви и верности. День когда влюбленные решают быть вместе навсегда. День, в который две половинки становятся целым. В этот торжественный день, оформление воздушными шарами будет как нельзя к стати. В этот день хочется чтобы все было идеально, ничего не забыть, ничего не пропустить в приятной суматохе приготовлений. Хлопоты по организации свадеб безусловно приятны, поэтому позвольте помочь Вам сделать праздник ярче, и интереснее оформив его воздушными шарами. Освободив для Вас время, которое Вы сможете использовать на другие, не менее важные моменты. Доверьтесь нашим специалистам по оформлению свадеб воздушными шарами, мы не подведет Вас. Мы знаем толк в оформлении свадеб воздушными шарами...
Рейтинг:
. Прочитано: 4679
26-04-2010, 18:08
Піротехнічне оформлення вашого весілля - Мушка Василь Петрович м.Берегово
Пропонуємо Вам найширший спектр якісних послуг та товарів, індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Фейєрверк - видовище незвичайне і дивовижне, незмінний атрибут будь-якого свята, що вириває нас з повсякденності. Вся піротехніка, що реалізовується, сертифікована, і відповідає 1-3 класу небезпеки, дозволена до роздрібного продажу і безпечна для здоров'я при дотриманні інструкції по застосуванню. Завдяки ефективності нашої продукції і професіоналізму це свято залишиться надовго у Вашій пам`яті...
Рейтинг:
. Прочитано: 2380

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
Совет молодоженам: «Никогда не разворачивайте подарок сразу. Если развернете при гостях, то никому из присутствующих его уже не подаришь»!

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100