Головна » Піротехніка » Мікс феєрверків м. Виноградово

Будь-ласка, при дзвінку рекламодавцям, повідомте що ви знайшли інформацію на сайті http://vesillya.uz.ua
При цьому Ви можете розраховувати на знижку на замовлений товар чи послугу!!!
Мікс феєрверків м. Виноградово
Мікс феєрверків м. Виноградово

Фірма "Мікс феєрверків" пропонує повний спектр послуг по організації піротехнічного оформлення весілля, юбілею, дня народження, корпоративної вечірки та будь-яких інших мироприємств.

В нашому магазині найширший асортимент піротехнічної продукції : феєрверки, петарди, холодні вогні, фонтани, небесні ліхтарики, хлопушки, римські свічки, бегальські вогні та багато інших позицій, які задовільнять будь-які смаки та потреби.
Весь свій професіонлізм наші працівники направляють на створення емоцій, якими наповнюються серця наших клієнтів. Ми готові дарувати вам свято завжди, адже будь-яку радісну подію можна перетворити в незабутній вечір!
Власні розробки феєрверків та шоу в комбінації з музичним супроводом, дозволяють запронувати Вам широкий асортимент нових нестандартних і ексклюзивних композицій піротехнічних програм.

На світі не багато видовищ, які по силі своєї дії могли б затулити собою картину відкритого неба, що яскраво переливається усіма барвами веселки вогнів, що розлітаються по немислимих траєкторіях! Феєрверк підніме настрій і зарядить святковою енергією навіть найсерйозніших і консервативніших учасників цієї події !
Ми пропонуємо Вам послуги по організації і проведенню феєрверків з використанням професійного устаткування і піротехніки ! Маючи в розпорядженні прекрасну колекцію феєрверків, ми раді запропонувати Вам свої послуги з професійної організації і проведення професійних феєрверків , які стануть гідною прикрасою Вашої урочистості, концерта, весілля, ювілею, презентації, корпоративної вечірки або ж дня народження. Яскраві спалахи в небі, розсип зірок, що повільно падають і затухають біля землі, сплеск емоцій глядачів, оплески, крики захвату. Хто не спостерігав цю картину у кінці кожного великого свята, коли тисячі людей виходять на вулицю, збираються на відкритих майданчиках, щоб помилуватися прекрасним видовищем - салютом або феєрверком.
Ми вкладаємо максимум зусиль на підвищення якості наших виробів і пропонованих послуг. Уся продукція сертифікована відповідно до вимоги Держстандарту. Співробітники мають посвідчення встановленого зразка та всю необхідну документацію. Всі види робіт проводяться згідно вимог правил безпеки.
Довірте свято професіоналам "Мікс феєрверків" ! Незабутні враження вам гарантовано !

Контакти:

м.Виноградово
вул. І.Франка, 37/2
тел. 067 340 6908
096 462 8971

miks_feerverkov@bigmir.net


 
 (голосів: 17)
Коментарі (0)  Друк
 

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
- Я так рад! Моя дочь выходит замуж.- За кого? - За своего бывшего одноклассника. - Это хорошо. Такому пожилому мужчине давно пора остепениться.

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100