DataLife Engine > Конкурси

Конкурси на весіллі


Птахолови

Використовуючи кольорові резинки для волосся, можна провести такий конкурс. Беруть участь у ньому кілька чоловіків. Кожний одержує резинки певного кольору. Завдання учасників — за кілька музичних хвилин «окільцювати» якомога більшу кількість присутніх жінок. «Кільця-резинки надягають дамам на ноги, над ступнею. А потім підраховують кількість «окільцьованих» кожним учасником.
Найспритніший одержує приз.

Вечірній дзвін

У цьому конкурсі беруть участь три-п'ять хлопців і стільки ж дівчат. З них утворюються пари. Особливо весело, якщо пари між собою не знайомі. Виступають по черзі. Хлопцеві на брючний ремінь або на рівні пояса на мотузці прив'язують ополоник. Дівчині на такому ж рівні прив'язується сковорода.
Завдання хлопця — за певний проміжок часу, скажімо, 30 секунд (ведучий із секундоміром контролює), без допомоги рук, тільки рухами таза, зробити якнайбільше ударів ополоником об сковорідку.

Веселі старти

1-й варіант
У цій грі беруть участь два або три гравці. їх ставлять на однаковій відстані від лінії з перешкодами й дають час гарненько запам'ятати, де стоять перешкоди, щоб подолати їх із мінімальними втратами. Як перешкоди використовують кеглі, які розставляють одна за одною на певній відстані так. щоб гравці могли їх обгинати при впевненій ходьбі то з одно­го, то з іншого боку.
Гравцям зав'язують очі, ведучий швидко забирає кеглі й оголошує початок естафети.

2-й варіант
У грі може брати участь будь-яка кількість людей. Усі J діляться на дві команди (різниця в статі не має значення), найголовніше — щоб була однакова кількість учасників у кожній команді. Команди вишиковуються одна за одною.
Перед ними на певній відстані ставиться опора, на ній:
- пляшка горілки (будь-який спиртний напій);
- келих (склянка — кому як подобається);
- тарілка з легкою закускою (наприклад, з лимоном).
Біжить перша людина — наливає - горілку в склянку й біжить назад, друга — випиває й біжить назад, третя — закушує, теж біжить назад, четверта — робить усе: наливає, випиває, закушує й біжить назад і т. д. Виграє та команда, у якої швидше закінчилося спиртне.


Карапузи

Реквізит: пляшечки й дитячі соски.
Хто швидше висмокче рідину із пляшечки із соскою, той і переможець.
Склад рідини встановлюється залежно від стану гравців.

Гра на координацію

Зголошуються кілька учасників, ведучий показує їм позиції:
— права рука тримає мочку лівого вуха, а ліва рука — кінчик носа;
— права рука тримає кінчик носа, ліва рука — мочку правого вуха.
За сигналом ведучого всі повинні поміняти позицію на іншу. Темп ударів потихеньку збільшується.
Виграє той, хто найдовше правильно виконуватиме рухи.
Сміх серед глядачів і учасників гарантований.

Гладіатори

Гравцям (їх може бути п'ять або шість) на талію пов'язують нитку довжиною до підлоги, на її кінці прив'язують ПОРОЖНЮ сірникову коробку. Завдання кожного гравця — на ступаючи на коробку супротивника, без допомоги рук відірвати її від нитки.
Переможець грає з наступним гравцем.

Тексти конкурсів знайдені на просторах Інтернету

Вернуться назад