Головна » Весільний торт

3-02-2014, 12:48
Торти та тістечка для весільного банкету від ресторану-цукерні "ГЕРМІНА"


Приймаємо замовлення на торти та тістечка для весілля та інших святкових подій. Наші кондитери здивують вас неповторними та неймовірно смачними тістечками, приготованими тільки з якісних та свіжих продуктів. В нашому асортименті ви можете знайти випічку на будь-який смак та вигляд.
Для проведення урочистих подій невеликий банкетний світлий зал оформлений в теплих тонах, із застосуванням натурального каменю та дерева, оснасщений сучасною системою вентиляції і кондиціонування повітря, можливість на розміщення до 100 гостей.
Також у нашому дворі є можливість для святкового проведення одруження, вінчання та фотографування. За вашим побажанням можливе сервування міні десертного столу з цікавими солодощами для гостей та невід'ємним для святкування шампанським.
Ми зі смаком оформленим інтер’єром, ввічливим обслуговуванням, чарівною музикою, майстерністю наших кухарів, висококваліфікованими кондитерами, старанням обслуговуючого персоналу та своєю гостеприємністю стараємося дбати про повне задоволення наших гостей.
Рейтинг:
. Прочитано: 4328
27-10-2011, 18:46
ПП Зеленяк - Весільні торти, тістечка, десерти...

ПП Зеленяк - Весільні торти, тістечка, десерти, сухі солоні випічки.
Торт на весіллі - це не просто солодкий десерт, хоча і це немало важливо, але й символ свята, що перетворився в солодку традицію. Важко уявити собі весілля без святкового торта.
Наші професійні дизайнери та майстри створять вишуканий торт по індивідуальному замовленню спеціально для Вас! Це буде вишуканий витвір кулінарного мистецтва, яке підкреслить святковість і значимість даної події для всіх присутніх на святі.
Ми прикрасимо по Вашому бажанню весільний торт вишуканими марципановими букетами, живими квітами, святковими написами...
Рейтинг:
. Прочитано: 9444
7-10-2011, 18:43
Кафе-кондитерська "Ренесанс"

"Ренесанс" м.Хуст"Ренесанс" м.Хуст
Оформлення весільних десертних столів:
Весільні торти
Тістечка в асортименті
Фруктова нарізка
Фонтан для Мартіні
Шоколадний фонтан
Льодяні фігури
Рейтинг:
. Прочитано: 6701
1-05-2011, 14:23
Художня фруктова нарізка - Ольга  (м.Іршава)

„Фруктовий Мега-Бум”

Якщо у Вашому житті є такі особливі події, як „весілля”, „день народження”, „ювілеї”, „річниці весілля”, дитячі та будь-які інші свята і Ви хочете зробити їх захоплюючими та неперевершеними від яких будуть у захваті не тільки Ваші кохані половинки, але і оточуючі та близькі Вам люди, то пропонуємо Вам звернутись до нас, для того, щоб перетворити „звичайні” фрукти на „неймовірні” витвори мистецтва або інакше кажучи „Фруктовий Мега-Бум”.
Рейтинг:
. Прочитано: 47365
22-08-2010, 21:55
Кондитерський Дім "EDUSCHO"  - м.Мукачево

Кондитерський Дім "EDUSCHO" пропонує кращі солодкі шедеври на замовлення: з карамелі, шоколаду, бісквіту. В оздобленні також використовується італійський марципан.
Святкові торти - від класики до гламуру;
Весільні торти - від стриманої класики до неповторної ексклюзивності;
Корпоративні торти;
Торт на день народження, ювілей, новонародженим;
Дитячі торти;
Торт на новосілля;
Фігурні торти;
Авторські торти;
Порціонні торти і тістечка;
Ексклюзивні тістечка.

Наші кулінарні композиції виготовляються по найновішим технологіям, у виробництві використовуються виключно натуральні інгридієнти, всі компоненти мають сертифікати.
Рейтинг:
. Прочитано: 15406
22-04-2010, 16:04
Весільні торти - Івегеш Ольга (с.Ільниця)

Торт на весіллі - це не просто солодкий десерт, хоча і це немало важливо,
але й символ свята, що перетворився в солодку традицію.

Ми пропонуємо вишуканий торт по індивідуальному замовленню спеціально для Вас!
Це буде вишуканий витвір кулінарного мистецтва, яке підкреслить святковість і значимість даної події для всіх присутніх на святі.

Івегеш Ольга
с. Ільниця
Контактний телефон - 80966050471
Рейтинг:
. Прочитано: 12202

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
Після весілля: – Коханий, я хочу жити з тобою довго і щасливо! – Кохана, якщо ти будеш жити щасливо – я довго не протягну!

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100