Головна » Фото- та відео-зйомка » Виноградово » Фотосалон "Цифра" м.Виноградово

Будь-ласка, при дзвінку рекламодавцям, повідомте що ви знайшли інформацію на сайті http://vesillya.uz.ua
При цьому Ви можете розраховувати на знижку на замовлений товар чи послугу!!!
Фотосалон "Цифра" м.Виноградово
Студія весільного фото та відео “Цифра” пропонує Вам всі види фотопослуг і відеопослуг, а саме: якісне фотографування і відео зйомка весіль, торжеств, заходів, рекламна зйомка, художнє оформлення фотографій та багато інших видів фото- і відеопослуг. Творчий колектив нашої студії якісно і професійно виконає Ваше замовлення в найкоротші терміни. Ми ставимо основний упір на якість і професіоналізм.

Ми працюємо тільки на професійному обладнанні яке спроможне передати всі тонкощі і нюанси композиції та відобразити всі задуми оператора. Наші майстри не використовують шаблонів та стандартів і завжди знаходяться в постійному творчому пошуку, який забезпечує індивідуальність кожної роботи і неповторність образів.

Основним із напрямів нашої діяльності є весільне фото та відео.

Весілля - є однією із найбільш значимих дат у житті людини. Багатьом хочеться, щоб весільний день залишився не тільки в пам’яті, але і був відображений у відеофільмі та фотографіях, збережений для себе і для нащадків. Саме тому таку важливу справу, як фото- та відеозйомка весілля, треба довірити професіоналам. Наші майстри мають великий досвід зйомки весіль, тому Ви можете бути впевненими, що фото- і відеоматеріали будуть чудової якості.

Ми завжди готові зберегти для Вас найкращі миті у форматі "Цифри".

Продивитись наші роботи можна тут - http://www.cyfra.vynogradiv.com.ua/gallery.htm

Контакти:
м.Виноградово
вул. Миру 43
тел: 050 906 4791
093 727 3707
www.cyfra.vynogradiv.com.ua
 
 (голосів: 3)
Коментарі (0)  Друк
 

Останні теми з нашого форума:
Тема Автор Відповідей Дата Остання


Весільний Кіт :)
К родителям невесты пришли родители жениха. - Ваша дочь умеет что-нибудь делать? - спрашивают. - Ой, не говорите! - отвечают родители невесты и в свою очередь задают вопрос: - А ваш сын? - Ой, и не спрашивайте!

Оголошення:
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100